«Метінвест» і SMS group підписали меморандум про декарбонізацію сталі

«Метінвест» і SMS group підписали меморандум про декарбонізацію сталі

SMS group готова сприяти покращенню екологічних показників групи «Метінвест»

Этот материал также доступен на русском языке
«Метінвест» і SMS group підписали меморандум про декарбонізацію сталі
Фото: metinvestholding.com

Що сталося. Міжнародна вертикально інтегрована група гірничо-металургійних компаній «Метінвест» підписала меморандум про декарбонізацію виробництва з SMS group та її дочірньою компанією Paul Wurth.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба «Метінвест».

Деталі. Згідно з документом, SMS group готова сприяти підвищенню операційної ефективності та покращенню екологічних показників «Метінвест». Очікується, що меморандум дасть обом сторонам можливості для розроблення та випробування технологій із метою вдосконалення як процесів виробництва чавуну та сталі, так і глибшого переділу.

Коментарі. «Завдяки співпраці із SMS group ми зможемо ефективніше використовувати теперішні технології, які дадуть можливість удосконалити металургійні процеси. Зокрема, ми зосередимося на рішеннях щодо зниження викидів парникових газів», – прокоментував генеральний директор «Метінвесту» Юрій Риженков.

Генеральний директор SMS group Європа Георгес Рассел додав, що компанії разом розглядатимуть спектр технологічних рішень. «Сюди входять інноваційні технології Paul Wurth для сталого виробництва чавуну, такі як технологія прямого відновлення заліза з нашим партнером MIDREX, доменні печі зі зниженими викидами СО2, використання водню, електрифікація, цифровізація, утилізація промислових газів (включаючи уловлювання, використання та зберігання), а також енергоефективність і повторне використання енергії», – пояснив він.

Бекграунд. «Метінвест» створив компанію для управління українськими вугільними активами. Нова компанія координуватиме всі підрозділи вугільного виробництва та консолідує невиробничі служби підприємств ПВГ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло