«ПУМБ» надав фонду «Таблеточки» понад 260 000 грн
Новини компаній

«ПУМБ» надав фонду «Таблеточки» понад 260 000 грн

Кошти підуть онкохворим дітям

Этот материал также доступен на русском языке
«ПУМБ» надав фонду «Таблеточки» понад 260 000 грн
Фото: stockworld

Що сталося. Біговий клуб банку «ПУМБ» надав фонду «Таблеточки» понад 260 000 грн. Кошти підуть онкохворим дітям – 120 000 грн та на закупівлю ліків – 142 000 грн.

Джерело. Про це йдеться у пресрелізі банку.

Деталі. «Його мета (клубу – Mind) – не тільки фізичний розвиток співробітників, формування культури здорового способу життя, але й допомога дітям, які стикнулись з важкою хворобою», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що всі тренування та забіги учасників фіксуються у додатку, підсумовуються та оплачуються. Банк сплачує кошти за одне тренування – пробіжку від 3 км.

Коментарі. «Ми щиро вдячні команді «ПУМБ» за системну підтримку через залучення клієнтів та співробітників у різні проєкти фонду. Банк є прикладом для бізнес-спільноти, коли соціальна відповідальність є органічною частиною корпоративної культури та філософії бізнесу», – розповідає Світлана Пугач, директорка зі стратегічних партнерств благодійного фонду «Таблеточки».

Бекграунд.  У трійку лідерів Індексу прозорості в системі корпоративного управління та корпоративної соціальної відповідальності у 2019 році потрапили АБ «Укргазбанк», ПрАТ «Карлсберг Україна» та АТ «ПУМБ».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло