Parimatch Tech відкрила центр Generation

Parimatch Tech відкрила центр Generation

Це унікальний простір для розвитку дітей та їх батьків

Этот материал также доступен на русском языке
Parimatch Tech відкрила центр Generation
Фото: itc.ua

У грудні компанія Parimatch Tech відкрила у Києві освітньо-творчий простір Generation. Це Family Friendly Space для дітей віком від 0 до 16 років та їхніх батьків. Завдання проєкту – об'єднувати та розвивати таланти за допомогою інноваційних методик викладання у комфортному безпечному просторі.

Сімейний проєкт Parimatch Tech націлений не лише на членів команди, хоч вони – у пріоритеті. Їхнім сім'ям компанія компенсує 50% вартості занять. Проте стати його учасниками можуть усі охочі кияни.

«Проєкт Generation – це одночасно і наш внесок у розвиток майбутнього покоління, і новий зручний сервіс для наших фахівців, мам та тат, – каже Катерина Білоруська, Founder, Member of Supervisory Board у Parimatch Tech. – Ми не хочемо, щоб кар'єра стала перешкодою для відповідального батьківства. І це перегукується з однією із ключових цінностей нашої компанії – Family and Trust. Вона має кілька трактувань: з одного боку, у нашій команді довірчі відносини як у сім'ї, з іншого – сім'ї наших фахівців є найважливішою частиною нашої екосистеми. Ми не хочемо, щоб світ людини ділився на два полюси – робота і дім, а прагнемо, щоб кожен мав можливість дбати про свою сім'ю навіть тоді, коли вона на роботі».

Білоруська додає: діти у цьому просторі отримуватимуть потрібні їм навички, проявлятимуть та розвиватимуть таланти, беручи участь у фестивалях, конкурсах та змаганнях. А для мам і тат це стане чудовою платформою для створення ком'юніті: разом і поряд зі своїми дітьми вони матимуть можливість спілкуватися, а також отримають нові знання у галузі відповідального батьківства.

Запускаючи Центр, компанія виходила з того, що гармонійний всебічний розвиток особистості базується на чотирьох китах – освіта, здоров'я, креативне мислення та соціалізація.

«Ми прагнемо створити максимально корисний простір, який забезпечить комплексний підхід позашкільної освіти», – пояснює Тетяна Давидова, Chief Talent Officer у Parimatch Tech.

Для відвідувачів центру створено шість базових напрямків: Baby, Sport, Creative, Education та Family Space, а також Special Services. Усі викладачі та тренери Центру – досвідчені педагоги, серед яких будуть і медійні особи, і чинні спортсмени. Передбачили також можливість коригування програм та напрямків, виходячи із запитів дітей та їх батьків.

Наприклад, напрямок BABY SPACE включає дві програми: «Мати та дитина» із заняттями для дітей та семінарами, майстер-класами та фітнесом для батьків, а також розвиваючі програми для малюків. SPORT SPACE пропонує заняття карате, боксом та нейробоксом, мас-рестлінгом, настільним тенісом, шахами, гімнастикою, фітнесом, йогою, пілатесом, стретчингом, зумбою та танцювальною аеробікою. FAMILY SPACE охоплює майстер-класи вихідного дня; сімейні квести, турніри та змагання; семінари з відповідального батьківства (серед напрямків – психологія, сексологія, дієтологія, нейрокорекція); а також спільну участь у соціальних проєктах.

У CREATIVE SPACE доступні п'ять напрямків творчого розвитку: мистецтво та ремесло, гончарство, студія драматургії, музична та танцювальна студії, кожна – з максимально широким охопленням доступних напрямків.

EDUCATION SPACE центру Generation також пропонує п'ять масштабних напрямків:
- STEAM (основи механіки та робототехніка, 3D-моделювання та Web-design;
- дошкільний розвиток + STEAM (наукові експерименти, логіка, математика, розвиток мовлення, англійська мова);
- фінансову грамотність (розробка бізнес-проєктів, фінансово-економічні ігри, фінансове планування);
- іноземні мови (англійська, китайська, німецька, французька, російська)
- репетиторські послуги з різних предметів.

І ще п'ять спеціальних сервісів центру Generation – це SMART-няня для дітей віком від трьох років; виїзні тематичні екскурсії; дитячі та сімейні табори; подарунки близьким на сімейні події, а також індивідуальні заняття з дітьми на запит батьків.
«Завдяки цьому проєкту наша сім'я стала ще більшою, а довірчі відносини в ній – міцнішою. Упевнена, що тепер і без того сильне ком'юніті Parimatch Tech стане ще згуртованішим», – каже Катерина Білоруська.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло