Нарахування за комунальні послуги в листопаді склали 23,2 млрд грн – Держстат

Нарахування за комунальні послуги в листопаді склали 23,2 млрд грн – Держстат

Показник на 5% більший, ніж торік

Нарахування за комунальні послуги в листопаді склали 23,2 млрд грн – Держстат
Фото: pixabay.com

Що сталося. Нарахування за житлово-комунальні послуги в листопаді 2021 року склали 23,2 млрд грн. Показник на 5% більший, ніж у листопаді торік – 22,1 млрд грн.

Джерело. Про це повідомила Державна служба статистики.

Деталі. Із загальної суми українці у листопаді сплатили за житлово-комунальні послуги 16,2 млрд грн.

Нарахування комунальні послуги в листопаді склали 23,2 млрд грн – Держстат

За даними Держстату, заборгованість населення з оплати за постачання та розподіл природного газу на кінець листопада 2021 року склала 29,2 млрд грн, за постачання теплової енергії та гарячої води – 23,3 млрд грн, за постачання та розподіл електричної енергії – 6,9 млрд грн, за централізоване водопостачання та водовідведення – 6,4 млрд грн, за управління багатоквартирними будинками – 5,6 млрд грн, за надання послуг з вивезення побутових відходів – 1,3 млрд грн.

Бекграунд. Протягом 10 місяців 2020 роки українці заплатили 28,6 млрд грн за комунальні послуги, не враховуючи газопостачання та електроенергію, що становить 101,6%.

 В Україні можуть зрости тарифи житлово-комунальних послуг на 10-11% у межах інфляційних очікувань. Ціна газу для населення упродовж опалювального сезону не зростатиме.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло