Сенниченко подав повторну заяву про відставку з посади голови ФДМ

Сенниченко подав повторну заяву про відставку з посади голови ФДМ

Голова ФДМ заявив, що поки не планує займати жодні посади на державній службі

Сенниченко подав повторну заяву про відставку з посади голови ФДМ
Дмитро Сенниченко
Фото: Олександр Задніпряний/Mind

Що сталося. Голова Фонду державного майна (ФДМ) Дмитро Сенниченко подав повторну заяву про звільнення за власним бажанням.

Джерело. Про це заявив Сенниченко, передає «Інтерфакс-Україна».

Коментар. «Оскільки голосування наразі не відбулося, я одразу ж, перебуваючи тут (у Верховній Раді – Mind), написав повторну заяву про відставку за власним бажанням, з сьогоднішньою датою. Зараз йду на комітет економічного розвитку, який розгляне це і дасть у зал», – сказав голова ФДМ.

За словами Сенниченка, він готовий допомагати своєму наступнику на посаді, якщо політика приватизації та прозорої оренди продовжуватимуться, щоб сприяти залученню інвестицій та боротьбі з корупцією.

«Робитиму те, що зможу, на благо України. У мене є досвід, репутація та вміння, але наразі я не йду ні на які державні посади, ні в приватному секторі. Час вирішить», – додав голова ФДМ.

Крім того, Сенниченко зауважив, що його не запрошували до парламенту для звіту про виконану роботу на посаді голови ФДМ.

Бекграунд. Нагадаємо, що Сенниченко обіймав посаду голови ФДМ з 19 вересня 2019 року. Заяву про звільнення за власним бажанням він написав 16 листопада 2021 року.

Однак Верховна Рада не змогла звільнити очільника ФДМ з посади. «За» звільнення проголосували 223 народних депутати за необхідних 226 голосів для ухвалення позитивного рішення.

В інтерв'ю Mind Сенниченко розповів, чи хотів б залишитися на посаді, чим планує займатися надалі, якщо депутати задовольнять подання про звільнення, та дав декілька порад своєму наступнику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло