Резніков: у 2022 році планується затвердити три базові державні цільові програми

Резніков: у 2022 році планується затвердити три базові державні цільові програми

Йдеться про програму розвитку ЗСУ, програму розвитку озброєнь і ракетну програму

Резніков: у 2022 році планується затвердити три базові державні цільові програми
Міністр оборони Олексій Резніков
Фото: УНІАН

Що сталося. Міністр оборони Олексій Резніков заявив, що у 2022 році планується затвердити три базові державні цільові програми – програму розвитку ЗСУ, програму розвитку озброєнь і ракетну програму.

Джерело. Про це повідомила пресслужба уряду з посиланням на слова міністра під час доповіді на «Годині запитань до Уряду».

Коментар. «Це запустить системний процес переозброєння армії. Це також вкрай важливо для оборонних підприємств. У нас чи не вперше виникне можливість гармонізувати цільові програми й бюджетне планування», – розповів Резніков. І зазначив, що у міністерства вже є «чіткий план» роботи на 2022 рік по різних напрямках.

«Ми рухаємося покроково, але послідовно. Наприклад, з 1 січня вже піднято рівень грошового забезпечення для військових льотчиків і медиків. Є рішення для фахівців-снайперів. На останньому етапі проєкт постанови про підвищення грошового забезпечення ССО», – зауважив Резніков.

Міністр закликав орієнтуватися на те, щоб з 2023 року витрати на оборону складали не менше 3% ВВП. І додав, що проситиме парламент голосувати за бюджет оборони в плановому порядку, а не в авральному.

Голова Міноборони наголосив, що дії української влади мають бути швидкими, але продуманими:

«Якщо ситуацію буде розбалансовано і втрачено макроекономічну стабільність, додаткові мільярди армії не допоможуть. Ми підготуємо обґрунтовані запити, узгодимо їх в уряді й з профільним комітетом. І будемо дуже раді отримати додаткові кошти, закладаючи системну основу на майбутнє».

Бекграунд. Раніше Резніков заявляв, що стан на кордоні з РФ не відрізняється від військової ситуації навесні, а кількість російських бойовиків на кордоні співмірна з квітнем 2021 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло