Tiffany&Co не буде купувати алмази напряму у рф

Tiffany&Co не буде купувати алмази напряму у рф

Але Індія, яка обробляє 90% алмазів світу, не зазначає їх країну походження

Tiffany&Co не буде купувати алмази напряму у рф

Що сталося: Сьогодні ювелірна компанія Tiffany&Co. заявила, що не купуватиме неогранені алмази в Росії та російські діаманти, незалежно від того, де їх огранили. Причина – війна Росії в Україні.

Джерело: Про це Tiffany & Co заявила у соцмережі Twitter, пише агентство Bloomberg.

Деталі: «Tiffany призупинила закупівлю всіх необроблених алмазів з Росії, а також діамантів російського походження незалежно від того, де вони ограновані та поліровані», – йдеться у заяві.

Bloomberg вважає, що у ювелірної компанії можуть виникнути складнощі для того, щоб відстежити невеликі російські діаманти. До того, як дешевші камені доставляють на обробку, їх сортують за розміром та якістю, при цьому жодних номерів для відстеження діамантам не надають.

Tiffany&Co. – одна з найбільших ювелірних компаній у світі, головний офіс якої розташований у США. До цього бренд закрив усі магазини у Росії.

Втім, до них персональні санкції запровадила компанія Signet Jewelers Ltd. – найбільший у світі роздрібний продавець ювелірних виробів із діамантами. Як пише Bloomberg, вони припинили купувати дорогоцінні камені з Росії, здобуті після початку бойових дій російських окупантів в Україні.

Також, як повідомлялося, 11 березня президент США Джо Байден повідомив про те, що США вводять заборону на імпорт алкоголю, діамантів та морепродуктів із Росії.

Раніше британське видання «The Guardian», зазначаючи, що росія видобуває 30% алмазів усього світу, акцентувала, що такі продажі можуть вестися через Індію, де обробляється близько 90% необроблених алмазів світу.

Зазначимо, що майже всі російські алмази надходять від державної компанії «АЛРОСА», пов’язаної з кремлем. Її виконавчий директор Сергій Іванов потрапив під санкції США. Батько Іванова – Сергій Борисович Іванов – це один із найближчих союзників Путіна та колишній міністр оборони Росії, генерал-полковник КДБ та начальник штабу Путіна. У 2021 році вона отримала 4,16 млрд доларів доходу та 943 млн доларів чистого прибутку. Саме «АЛРОСА» була постачальником згаданого вище Signet Jewellers та власне Tiffany & Co.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло