«Героїчна миротвориця» Овсяннікова працює на путінський режим

«Героїчна миротвориця» Овсяннікова працює на путінський режим

Пропагандистка поширює на західну авдиторію наратив про «необхідність» зняття з рф санкцій

This material is also available in English
«Героїчна миротвориця» Овсяннікова працює на путінський режим
Марина Овсяннікова.
Фото: media.az

Стало відомо, що «опозиційна» російська журналістка Марина Овсяннікова використовується в інформаційно-психологічних операціях держави-агресора.

Джерело. Про це повідомляє Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Деталі. Після свого «вчинку» – демонстрації антивоєнного плаката в прямому ефірі російського телебачення – Овсяннікова отримала визнання та кредит довіри на Заході.

Тепер це реноме пропагандистка використовує для просування на західну авдиторію наративу про «необхідність» зняття з рф санкцій.

Овсяннікова в етері італійського телебачення заявила про «неприпустимість «русофобії», і що росіяни не повинні нести колективну відповідальність за дії путіна». За її словами, санкції спрямовані на «простих людей і дуже погіршують їм життя».

Бекграунд. Раніше група незалежних російських соціологів з інтервалом у півтора тижні – від кінця лютого до середини березня – провели опитування, в перебігу якого з’ясували, що майже три чверті росіян підтримують війну проти України, відчуваючи такі позитивні емоції як гордість, радість, повага, довіра та надія. Результати соцдослідження є у розпорядженні російської служби Радіо Свобода, передає українське Радіо Свобода.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло