Постачання електроенергії з росії у Фінляндію припинилося через санкції

Постачання електроенергії з росії у Фінляндію припинилося через санкції

Фінляндія вже знайшла, як замінити російську електроенергію

Постачання електроенергії з росії у Фінляндію припинилося через санкції
фото DR

Через санкції росія продовжує втрачати клієнтів на ринку енергоносіїв. Саме через обмежувальні заходи припинилося постачання електроенергії з росії у Фінляндію, пояснив голова фінської електромережної компанії Fingrid, пише  rus.err.ee.

«У нас і у світі пишуть про припинення торгівлі російською електроенергією [з Фінляндією] так, наче це була російська примха. Це не так. Рішення було пов'язане з санкціями Заходу, які призвели до труднощів із отриманням платежів за російську електроенергію, продану на ринку», – заявив гендиректор фінської електромережної компанії Fingrid Юкка Руусунен.

У п'ятницю фінське дочірнє підприємство російського «Інтер РАТ», RAO Nordic Oy, заявило, що зупиняє подачу електрики на територію Фінляндії з росії. 

В якості причини називалася несплата за вже поставлену енергію. 

Усього з росії надходило близько 10% загального обсягу спожитої країною енергії. Фінляндія планує замінити російську електроенергію закупівлями у Швеції та країнах Балтії.

Нагадаємо, з 14 травня росія припинила подачу електроенергії у Фінляндію.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло