Канада допоможе експортувати українське зерно

Канада допоможе експортувати українське зерно

А Україна й Польща підписали спільну заяву, що спрощує експорт українського зерна

This material is also available in English
Канада допоможе експортувати українське зерно
фото DR

Канада – один із найбільших експортерів зерна у світі та має значний досвід у цій сфері, тому уряд країни ухвалив рішення відправити вантажні судна до Східної Європи, щоб допомогти в експорті українського зерна. Про це пише Логіст.Today з посиланням на заяву міністра закордонних справ Канади Мелані Жолі.

Європейські, американські та канадські відомства обговорюють безліч маршрутів для можливого експорту. За словами Мелані Жолі, також проводяться переговори з іншими юрисдикціями: від Польщі до Румунії, країн Балтії та Туреччини.

«Ми працюємо над тим, щоб долучитися до величної місії зі звільнення українського зерна», – зазначила Мелані Жолі.

Вона також наголосила на важливості експорту українського зерна до країн Близького Сходу та Африки, щоб уникнути продовольчої кризи в цих регіонах.

Напередодні Україна й Польща підписали спільну заяву про експорт українського зерна.

У спільній заяві сторони зафіксували, зокрема:

- перегляд польською стороною вимог щодо ветеринарного контролю транзитних вантажів із зерном з України, що забезпечить можливість транзиту зерна у всіх пунктах пропуску на державному кордоні Польщі та України;

- забезпечення можливості транзиту зернових на прикордонних інспекційних посадах Верхрата – Рава Руська, Медика – Шегині, Кросьценко – Смольниця.

Більше про те, чи вдасться експортувати українське зерно в нормальних обсягах – в матеріалі “Індійський гамбіт: як заборона експорту пшениці з Індії може допомогти Україні”.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло