«Тут всі вороги. «ЛНР», «ДНР» – всі вороги», – окупант про жахи війни

«Тут всі вороги. «ЛНР», «ДНР» – всі вороги», – окупант про жахи війни

Також він розповів про величезні втрати в багатьох підрозділах російських військ

Этот материал также доступен на русском языке
«Тут всі вороги. «ЛНР», «ДНР» – всі вороги», – окупант про жахи війни
Фото: Facebook/Генеральний штаб ЗСУ

Стало відомо, що в новому перехопленні українською розвідкою телефонної розмови окупант скаржиться дружині на жахи війни та обман з боку свого командування.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки Міністерства оборони.

Деталі. «10 числа знову зарплата прийде, ну і знову нас обдурять. Як завжди. Планували 10 000 на добу. А вони обдурили. Тут вже реально бунт почався. І 80% навіть в бій не ідуть. І ми в бій не ідемо. Я на будівництві більше заробляю», – скаржиться окупант.

Також він розповів про величезні втрати в багатьох підрозділах окупантів: «Друзів втратив багатьох. 15-ту бригаду самарську взагалі розбили вщент. Просто одні трупи. Я таке побачив – це страшно. Молоді хлопці. Я здоровий мужик – божеволію від цього. Я плачу, ридаю щоразу».

Крім того, він заявляє: «На війні взагалі не можна нікому довіряти. Тут всі вороги. Нема такого, щоб «ЛНР», «ДНР» були за росію. Нічого подібного. Всі вороги».

Врешті, рашист доходить висновку, що більше не хоче так жити: повернеться, коли контракт закінчиться, і звільниться.

Бекграунд. Раніше СБУ повідомляла, що поки російські окупанти воюють в Україні, їхні зарплати привласнюють військові клерки

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло