Викрадачі двох американських бійців готові до переговорів – матір полоненого

Викрадачі двох американських бійців готові до переговорів – матір полоненого

Кілька днів тому одному з американців дозволили поговорити з Держдепом

Викрадачі двох американських бійців готові до переговорів – матір полоненого
Фото: CNN

Проросійські сепаратисти, викрадачі двох американців, захоплених під час бою під Харковом на початку цього місяця, «готові до переговорів», повідомила CNN матір одного з полонених.

Банні Дрюке сказала, що її син Александр Дрюке кілька днів тому розмовляв із чиновником із Держдепартаменту США під суворим контролем осіб, які його утримують.

«Вони сказали, що його утримує так звана “донецька народна республіка” і що вони готові укласти угоду про звільнення», – сказала Дрюке CNN, цитуючи те, що їй передали з Держдепартаменту.

За її словами, представник Держдепартаменту повідомив їй, що під час телефонного дзвінка було ясно, що її синові кажуть, що говорити.

Високопосадовець Держдепартаменту сказав CNN, що вони не можуть говорити про деталі з міркувань конфіденційності, «але у нас є основна місія – надавати підтримку американцям, які потребують, і ми серйозно ставимося до цього зобов'язання завжди і за будь-яких обставин».

Жінка не має інформації, про що просили викрадачі її сина при переговорах із урядом США: «Якщо вони про щось просили, Держдепартамент не ділився цим зі мною», – сказала вона.

«Він сказав, що має їжу та воду, з ним добре поводяться», – сказала вона. Вона додала, що його тримають окремо від його товариша по полону, Енді Тай Нгок Хуюня, але він бачив його кілька днів тому, і той нібито виглядав нормально.

Минулого тижня проросійський сербський націоналістичний канал HelmCast на YouTube опублікував понад 50-хвилинне відредаговане відеоінтерв'ю Дрюке та Хуюня.

В інтерв'ю чути, як чоловік за камерою розкриває місце їхнього інтерв'ю, коли він каже «тут, у Донецьку» під час питання Дрюке.

В інтерв'ю Дрюке також запитали, чи має він якісь заперечення проти того, як з ним поводилися після його затримання, і він розповів, що його кілька разів били.

Нагадаємо, у кремлі прокоментували взяття в полон двох американців: «Вони не підпадають під Женевську конвенцію».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло