Клініка «Добробут» з березня безкоштовно допомогла понад 20 000 пацієнтів

Клініка «Добробут» з березня безкоштовно допомогла понад 20 000 пацієнтів

Українці зверталися до мережі як у Києві, так і в Ірпені та Броварах

This material is also available in English
Клініка «Добробут» з березня безкоштовно допомогла понад 20 000 пацієнтів
Фото: Mind

Стало відомо, що мережа приватних медичних клінік «Добробут» із березня надала безкоштовну медичну допомогу понад 20 000 пацієнтів.

Джерело. Про це повідомив директор компанії Вадим Шекман в інтерв'ю Mind.

Деталі. Клініка співпрацювала разом із фондом «Таблеточки», з яким вони відкрили паліативне відділення, що повністю заповнилося пацієнтами всього за 4 дні.

Зокрема, «Добробут» за час повномасштабної війни отримав близько 30 млн грн від партнерів – гроші пішли на оплату витратних матеріалів і виплату заробітної плати співробітникам. Допомогу клініці надали такі організації, як Children of War Foundation, Direct Relief, International Medical Corps та University of Miami Global Institute.

«Я був шокований, тому що від першого дзвінка до того моменту, коли ми насправді отримали ці перші гроші, пройшло всього 2 тижні. У світі благодійності та грантів це якийсь нечувано короткий час», – прокоментував Шекман.

Директор також повідомив, що через бойові дії на початку березня мережа скоротилася до одного госпіталю, однак уже наприкінці місяця відділення почали відкриватися. Станом на зараз в Україні працюють 17 клінік «Добробуту».

Ба більше, мережа змогла відкрити дві нові поліклініки на заході України – у Львові та Івано-Франківську. Рішення пов'язане з тим, що багато українців виїхали на захід, у тому числі й лікарі «Добробуту».   

Директор також висловив сподівання, що клініка незабаром стане національним оператором і працюватиме в усіх великих та середніх містах України. Також у планах на майбутнє створити власний навчальний медичний заклад.

Бекграунд. Нагадаємо, Вадим Шекман очолив медичну мережу «Добробут» 19 липня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло