ISW: Українські сили зруйнували останній діючий міст, яким росіяни транспортували техніку з Херсонщини

ISW: Українські сили зруйнували останній діючий міст, яким росіяни транспортували техніку з Херсонщини

Тим часом окупанти повернулися на свої позиції після невдалої наступальної операції на схід Сіверська

This material is also available in English
ISW: Українські сили зруйнували останній діючий міст, яким росіяни транспортували техніку з Херсонщини
Каховський міст

Що сталося. Українські військові зруйнували останній діючий міст під Херсоном, яким російська армія перевозила військову техніку в районі Каховської ГЕС.

Джерело. Про це повідомляє американський Інститут вивчення війни (ISW) у своєму щоденному зведенні.

Деталі. Там підкреслюється, що російські військові повернулися на свої позиції після невдалої наступальної операції на схід Сіверська в напрямку населених пунктів Верхньокам'янське, Івано-Дар'ївка, Спірне, Вимка. Крім цього, російські військові, швидше за все, продовжать спроби наступу на Бахмут.

Аналітики ISW вважають, що російська влада в регіонах, ймовірно, надає недостовірні дані про кількість бійців, набраних у нові «добровольчі батальйони». Завищуючи кількість завербованих добровольців, чиновники розраховують залучити більше людей для участі у війні. Погано підготовлених бійців відправляють у зону бойових дій для зміцнення окремих ділянок фронту.

Зазначається, що українські партизани ведуть полювання на представників окупаційної влади та колабораціоністів, які готуються до фіктивних референдумів про анексію українських територій. Зокрема, аналітики згадують про замах на Олега Шостака, який співпрацював з окупаційною адміністрацією Мелітополя. Страх перед атаками українських партизанів вже зараз може впливати на поведінку чиновників, призначених росією.

Спираючись на донесення української розвідки про зміни в програмі держоборонзамовлення і скасування відпусток у співробітників оборонних підприємств, аналітики ISW припускають, що Кремль почав спроби перезапустити або розширити діяльність військово-промислового комплексу.

Бекграунд. У середині липня владімір путін підписав закон, який фактично переводить економіку у режим воєнного часу. Він, зокрема, дозволяє державі примушувати компанії – головним чином ВПК – до участі у держоборонзамовленні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло