В Італії затонула яхта російського бізнесмена за $50 млн
Ім'я Айвазяна фігурувало у скандалі з відмиванням грошей

Що сталося. У затоці Сквілачче на узбережжі Італії затонула яхта «Май Сага». Власником яхти італійські ЗМІ називають Геннадія Айвазяна, співвласника холдингу «Кузбассразрезуголь» та голови ради директорів компанії «Крутрейд».
Джерело. The Moscow Times
Деталі. Ім'я бізнесмена фігурувало у скандалі з відмиванням грошей.
Шведська SVT і естонська газета Postimees з'ясували, що Айвазян був одним із власників компанії Carbo One, яка використала рахунки в Swedbank для виведення $1,58 млрд із росії.
Бекграунд. Як повідомлялося, на аукціоні вперше продали яхту підсанкційного російського олігарха.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].