Банк Credit Suisse виплатить 238 млн євро у справі про відмивання коштів

Банк Credit Suisse виплатить 238 млн євро у справі про відмивання коштів

Банк також називають причетним до фінансової кризи 2008 року

Банк Credit Suisse виплатить 238 млн євро у справі про відмивання коштів
фото DR

Національне агентство з боротьби з фінансовими злочинами Франції Parquet National Financier (PNF) у понеділок досягло угоди зі швейцарським банком Credit Suisse, щоб завершити розслідування звинувачень у відмиванні грошей.

Джерело. Про це пише jurist.org.

Деталі. Агентство почало розслідування 2016 року, коли запідозрило Credit Suisse у тому, що банк допомагає власникам рахунків ухилятися від сплати податків і дозволяє клієнтам відкривати незадекларовані рахунки, що не оподатковуються, в іноземних банках.

Банк виплатить 238 млн євро штрафу. Ця сума також включає 115 млн євро як відшкодування збитків уряду Франції за втрату податкових надходжень.

Банк заявив, що «радий розв'язати це питання, що знаменує собою ще один важливий крок у запобіжному вирішенні судових суперечок і проблем зі спадщиною».

Credit Suisse був у центрі кількох глобальних розслідувань протягом останніх кількох років. Буквально минулого тижня банк погодився виплатити Бюро цінних паперів Нью-Джерсі $495 млн, щоб врегулювати судовий процес через причетність до роздування бульбашки у вартості цінних паперів, забезпечених іпотекою, що призвело до фінансового краху 2008 року.

Однак жодне з рішень не притягує керівництво Credit Suisse до кримінальної відповідальності.

Весь минулий тиждень на фінансових ринках світу активно обговорювалося можливе банкрутство швейцарського банку Credit Suisse. Зокрема, аналітиків цікавило, чи не стане падіння цього гіганта спусковим гачком для чергової фінансової кризи.

Більше про це читайте в матеріалі Mind «Швейцарському банку Credit Suisse пророкують крах і порівнюють з Lehman Brothers. Чому це некоректно?».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло