АМПУ впровадила електронну чергу для суден у портах Великої Одеси

АМПУ впровадила електронну чергу для суден у портах Великої Одеси

Це має створити прозоріші та комфортніші умови для бізнесу

АМПУ впровадила електронну чергу для суден у портах Великої Одеси
Фото: АМПУ

Що сталося. Адміністрація морських портів України (АМПУ) впровадила електронну чергу для обробки суден у портах Одеси, Чорноморська та Південного.

Джерело. Про це повідомляє пресслужба АМПУ.

Деталі. Подібну технологію раніше впровадили в Дунайських портах, де вона показала свою ефективність. За прогнозом адміністрації, черга має створити прозоріші та комфортніші умови для бізнесу.

«На відміну від Сулинського каналу, де електронна черга не змінюється, тут допустимі зміни, пов'язані з технічними нюансами. Проте з кожної такої нагоди в черзі будуть вказані об'єктивні причини такої перестановки», – пояснив керівник підприємства Олексій Востріков.

В АМПУ наголосили, що диджиталізація портових процесів є одним із ключових завдань адміністрації. Тепер з електронною чергою можна ознайомитися на сайті держпідприємства.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що росіяни-інспектори навмисно гальмують огляд суден, внаслідок чого 150 кораблів із українським зерном не можуть пройти відповідну процедуру.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло