ПРООН і ЄС виділять додаткові 35 млн євро для підвищення стійкості та відновлення України

ПРООН і ЄС виділять додаткові 35 млн євро для підвищення стійкості та відновлення України

Новий внесок сприятиме практичному втіленню низки реформ, які є передумовою вступу до ЄС

ПРООН і ЄС виділять додаткові 35 млн євро для підвищення стійкості та відновлення України
Фото: ПРООН

Що сталося. Програма розвитку Організації Об’єднаних Націй (ПРООН) і Європейський Союз оголосили про додаткове виділення коштів у розмірі 35 млн євро для підвищення стійкості та відновлення України.

Джерело. Про це йдеться на сайті ПРООН.

Деталі. Голова Представництва ЄС в Україні посол Матті Маасікас сказав, що новий внесок сприятиме практичному втіленню низки реформ, які є передумовою вступу до ЄС, зокрема зміцненню верховенства права і підтримці структурних економічних реформ.

«Цей внесок стане частиною заходів підтримки, що пришвидшить рух до ЄС, допомагаючи Україні надалі забезпечувати потреби населення, яке потерпає від російської агресії», – додав Маасікас.

Зазначається, що новий внесок підтримає ініціативи шляхом розширення доступу до якісних державних послуг, наприклад у закладах охорони здоров’я, поліпшення безпеки громад і суспільної безпеки та зміцнення соціальних зв'язків на місцевому рівні.

Крім того, нові цільові кошти використають для розширення програм і громадських ініціатив, що сприяють подальшій інтеграції ВПО в приймальних громадах.

Бекграунд. Раніше повідомлялося, що Європейська комісія надасть ПРООН $21 млн на відновлення інфраструктури України.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло