Космічна розвідка рф колапсує під впливом міжнародних санкцій – розвідка

Космічна розвідка рф колапсує під впливом міжнародних санкцій – розвідка

Підприємства переносять проєкти на роки вперед через брак компонентів електроніки

This material is also available in English
Космічна розвідка рф колапсує під впливом міжнародних санкцій – розвідка
Фото: Getty Images

Що сталося. російська космічна розвідка колапсує під впливом міжнародних санкцій.

Джерело. Про це повідомляє Головне управління розвідки (ГУР) Міноборони.

Деталі. Зазначається, що на підприємствах оборонпрому ворога, де, зокрема, виготовляють засоби космічної розвідки, фіксується «гострий» брак компонентів електроніки. Як наслідок, виробництво ключових елементів для об'єктів розвідки майже зупинене.

ГУР наголошує, що проєкт високоорбітальної системи ведення радіоелектронної розвідки «Рєпєй» перенесли з 2022 на 2024 рік, проєкт комплексу глобальної космічної командно-ретрансляційної системи «Ґєракл-КВ» – з 2023 на 2025 рік, а проєкт єдиної системи супутникового зв’язку 3-го етапу «Сфєра» – з 2025 на 2027 рік.

У розвідці стверджують, що через санкції та мобілізацію під загрозою припинення існування невдовзі опиняться ще декілька інших галузей російської економіки.

Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що десятий пакет санкцій ЄС ускладнить постачання в росію технологій. Нові заходи ЄС стосуватимуться посилення заборон на постачання в рф технологій і товарів для виробництва зброї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло