OpenAI вводить платну підписку на ChatGPT: сервіс за два місяці досяг 100 млн користувачів
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

OpenAI вводить платну підписку на ChatGPT: сервіс за два місяці досяг 100 млн користувачів

TikTok для цього знадобилося близько девʼяти місяців після глобального запуску

OpenAI вводить платну підписку на ChatGPT: сервіс за два місяці досяг 100 млн користувачів
Фото: pixabay.com

Що сталося. Чат-бот ChatGPT від OpenAI досяг у січні 100 млн активних користувачів щомісяця. Це сталося за два місяці після запуску сервісу.

Джерело. Про це повідомляє Reuters.

Деталі. Компанія запускає підписку на ChatGPT у США вартістю $20. Передплатники отримають низку переваг: доступ до ChatGPT навіть у години пік, швидший час відгуку та пріоритетний доступ до нових функцій і покращень.

У січні ChatGPT використовували в середньому близько 13 млн унікальних відвідувачів на день, що більше, ніж удвічі перевищує рівень грудня.

За даними Sensor Tower, TikTok знадобилося близько девʼяти місяців після його глобального запуску, щоб досягти 100 млн користувачів, а Instagram – 2,5 року.

ChatGPT може створювати статті, есе, жарти та навіть вірші у відповідь на підказки. OpenAI, приватна компанія, яку підтримує Microsoft Corp, наприкінці листопада оприлюднила його безкоштовно.

Бекграунд. Нещодавно Microsoft оголосила про новий раунд інвестування в OpenAI «для прискорення прориву у сфері АІ». 2019 року корпорація вклала в ChatGPT $1 млрд. Наразі розмір фінансування не оголошується. Втім, декілька тижнів тому в медіа просочилася інформація про намір Microsoft інвестувати в OpenAI до $10 млрд. Паралельно точиться чимало дискусій про ризики розвитку «занадто розумного» штучного інтелекту.

Mind перевірив, наскільки корисним ChatGPT може бути для бізнесу. Більше у матеріалі: «Скласти бізнес-план за допомогою штучного інтелекту: коли бот ChatGPT може бути корисним, а коли здатен «підманути».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло