Ліміти споживання е/е змінять з 8 лютого по всій Україні – «Укренерго»
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Ліміти споживання е/е змінять з 8 лютого по всій Україні – «Укренерго»

Протягом двох тижнів не буде обмежень в один із днів у кожній області

This material is also available in English
Ліміти споживання е/е змінять з 8 лютого по всій Україні – «Укренерго»
Фото: istockphoto.com

Що сталося. По всій Україні, починаючи з 8 лютого, будуть змінені ліміти споживання: у кожній області в один із днів протягом двох тижнів не буде обмежень, а в інші дні можливі зміни у звичних графіках відключень.

Джерело. Про це повідомляє НЕК «Укренерго» в телеграм-каналі.

Деталі. Зазначається, що це необхідно для того, щоб були проведені вимірювання фактичного споживання в кожній області.

Почергово в кожній області на один день повністю будуть зняті обмеження споживання. Оскільки в енергосистемі дефіцит потужності, спричинений російськими атаками, одночасно в областях, де не проводяться виміри в конкретний день, ліміти споживання можуть бути дещо знижені.

У компанії запевнили, що енергетики будуть «робити все можливе», щоб споживачі не відчули додаткового дискомфорту через проведення вимірів.

«Завдяки цьому ми зможемо побачити, як поводяться споживачі, маючи постійний доступ до електроенергії. Таке дослідження, яке називається режимним виміром, дозволяє визначити, скільки саме зараз споживає кожна область за умови нормальної роботи енергосистеми. Такі вимірювання дадуть можливість враховувати при встановленні лімітів релокацію підприємств, міграцію населення, фактичні зміни в загальному рівні й структурі споживання», – пояснили в «Укренерго».

Отримані результати, які враховуватимуть зміни в кількості населення та розміщенні підприємств, дозволять НЕК скоригувати обсяги лімітів для кожної області й забезпечити більш рівномірний розподіл наявної в системі потужності по регіонах.

Бекграунд. Раніше суттєве похолодання спричинило черговий зріст споживання та дефіциту е/е.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло