Цьогоріч у Києві розпочнуть будівництво дворівневої розв’язки на перетині двох вулиць
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Цьогоріч у Києві розпочнуть будівництво дворівневої розв’язки на перетині двох вулиць

Реконструкція транспортного вузла триватиме близько двох років за умови регулярного фінансування

Цьогоріч у Києві розпочнуть будівництво дворівневої розв’язки на перетині двох вулиць
Фото: КМВА

Комунальна корпорація «Київавтодор» закінчує розробку проєктно-кошторисної документації з реконструкції транспортного вузла на перетині вулиць Богатирської та Полярної.

Про це повідомляє Київська міська державна адміністрація.

Зазначається, що наступним кроком стане оголошення процедури закупівель безпосередньо на виконання робіт із реконструкції.

«На перетині двох магістралей будуватимуть розв’язку типу «неповний лист конюшини». Проєктна пропускна спроможність вузла – 11 200 автомобілів/годину. Це у рази вище за перехрестя зі світлофором, яке постійно затримує рух, через що утворюються затори у пікові години», – йдеться в повідомленні.

Проїзд із вулиці Полярної до вулиці Героїв Дніпра здійснюватиметься через шляхопровід, який матиме 6 смуг руху. Довжина споруди – 125 м. На розв’язці облаштують велодоріжки, а на шляхопроводі – спільний велопішохідний тротуар. Загальна довжина велодоріжок – близько 2,8 км.

Техніко-економічне обґрунтування реконструкції розв’язки вже схвалене відповідним розпорядженням. Заплановано, що за умови регулярного фінансування, реконструкція транспортного вузла триватиме близько двох років.

Бекграунд. Нагадаємо, що Київський метрополітен отримав гумдопомогу від Міжнародної організації з міграції.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло