Українець Андрій Курков увійшов до лонглиста Букерівської премії – 2023
Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків Чому впав Sillicon Valley Bank? Розбір причин та наслідків

Українець Андрій Курков увійшов до лонглиста Букерівської премії – 2023

Роман «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» потрапив до списку з 13 книг

This material is also available in English
Українець Андрій Курков увійшов до лонглиста Букерівської премії – 2023
Андрій Курков

Український письменник Андрій Курков із романом «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» потрапив до списку номінантів на цьогорічну міжнародну Букерівську премію.

Про це повідомили на сайті премії.

«Пронизана унікальним брендом чорного гумору та горілчаного магічного реалізму Куркова, «Львівська гастроль Джимі Хендрікса» – це ніжний портрет одного з найбільш ізагадкових міст світу», – прокоментували роман на сайті премії.

Загалом у списку 13 книг. Шортлист із шести книг буде оголошено у вівторок, 18 квітня, а володаря Міжнародної Букерівської премії – на церемонії в Sky Garden у Лондоні 23 травня 2023 року.

Зазначається, що раніше Курков був журналістом, оператором та сценаристом. Найпопулярнішим його твором вважається роман «Смерть та пінгвін», який перекладений десятками іноземних мов і став міжнародним бестселером. У 2009 році Курков був сам суддею міжнародної Букерівської премії.

Крім того, він пообіцяв більше не писати російською мовою і активно розповідає світу про війну, розв’язану рф проти України.

Бекграунд. Нагадаємо, що документальний фільм виробництва України, Данії, Швеції та Фінляндії «Будинок зі скалок» пройшов у номінацію на «Оскар».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло