«Київстар» підключився до Системи BankID НБУ

«Київстар» підключився до Системи BankID НБУ

Абоненти у застосунку «Мій Київстар» зможуть пройти перевірку для переходу на контрактну форму обслуговування

Мобільний оператор «Київстар» приєднався до Системи BankID НБУ. Використовуючи Систему BankID НБУ, абоненти в мобільному застосунку «Мій Київстар» зможуть пройти ідентифікацію для переходу на контрактну форму обслуговування.

Про це повідомила пресслужба НБУ.

«Ми упевнені, що використання системи мобільними операторами не лише буде зручним для користувачів, а й сприятиме зменшенню рівня шахрайства у фінансовій сфері», – зауважила заступниця директора департаменту платіжних систем та інноваційного розвитку НБУ Ольга Василєва.

Абонентам для отримання послуги з переходу на контрактну форму обслуговування більше не обов’язково йти до фірмового магазину оператора з документами, що засвідчують особу. Усе це можна зробити онлайн, маючи рахунок в одному з 39 банків, що є учасниками Системи BankID НБУ.

Наразі Систему BankID НБУ використовують усі три найбільші мобільні оператори України.

Бекграунд. Нагадаємо: що у квітні 2021 року до Системи BankID НБУ підключився перший великий мобільний оператор «lifecell Україна, а у квітні 2022 року ще один – «Vodafone Україна».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло