Уряд затвердив порядок підготовки та підвищення кваліфікації безробітних

Уряд затвердив порядок підготовки та підвищення кваліфікації безробітних

Безробітні зможуть самостійно обирати заклад освіти для проходження професійного навчання та у разі потреби - місце проживання на період навчання

Уряд затвердив порядок підготовки та підвищення кваліфікації безробітних

Кабінет Міністрів України затвердив порядок професійної підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації зареєстрованих безробітних. Зазначається, що це «має стимулювати надання безробітним не тільки нових навичок, а й нового місця проживання».

Про це повідомляє пресслужба Уряду.

Безробітні зможуть самостійно обирати заклад освіти для проходження професійного навчання та у разі потреби – місце проживання на час навчання. Зарахування до закладів освіти та навчання в них, а також забезпечення місцем проживання буде здійснюватися на підставі відповідних сертифікатів. 

Також безробітні зможуть навчатися безпосередньо на робочому місці за індивідуальною формою навчання або шляхом стажування, що дозволить скоротити терміни та витрати на навчання, сприятиме працевлаштуванню безробітних та їх адаптації на робочому місці.

Роботодавці зможуть провести попередній відбір безробітних, які виявили бажання пройти професійне навчання на робочому місці або навчатися за дуальною формою, перед отриманням ними сертифікатів на навчання.

Бекграунд. Як раніше повідомляв Mind, Уряд розширив програму компенсації роботодавцям за працевлаштування окремих категорій безробітних.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло