У Мінреінтеграції обговорили створення резерву вчителів і медиків для деокупованих територій

У Мінреінтеграції обговорили створення резерву вчителів і медиків для деокупованих територій

Частина територій, де працюватимуть медики та педагоги, була окупована ще з 2014 року

This material is also available in English

На нараді Міністерства реінтеграції тимчасово окупованих територій під головуванням віцепрем'єрки Ірини Верещук обговорили питання створення та наповнення реєстру резерву працівників освітньої та медичної сфери для деокупованих територій.

Про це повідомляє пресслужба Мінреінтеграції.

«Потрібна професійна гнучка команда. Яка зможе швидко адаптувати всі процеси до загальнодержавного рівня. Усі наші кроки потрібно ретельно продумати. Маємо починати з малого й вирішувати все поступово», – наголосила віцепрем'єрка.

Зазначається, що частина територій, де працюватимуть медики та педагоги, була окупована ще з 2014 року. Система охорони здоров'я та освіти там застаріла або нав'язана окупаційною владою.

«Там досі використовують паперовий документообіг, відсутня цифровізація медичних та освітніх процесів тощо. Водночас на підконтрольній українському уряду території в обох сферах за цей час відбулися відчутні реформи. Країна дедалі більше стає цифровою. І цей фактор потрібно буде враховувати під час підготовки до роботи на новому місці», – йдеться в повідомленні.

Бекграунд. Нагадаємо: уряд підвищив рівень оплати праці працівникам державних органів на небезпечних територіях.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло