Байден в ООН: Єдиний, хто стоїть на перешкоді до встановлення миру в Україні, - це росія

Байден в ООН: Єдиний, хто стоїть на перешкоді до встановлення миру в Україні, - це росія

Він заявив, що США і надалі будуть підтримувати “хоробрий народ України, який захищає свої суверенітет”

This material is also available in English
Байден в ООН: Єдиний, хто стоїть на перешкоді до встановлення миру в Україні, - це росія
фото АР

Президент США Джо Байден, виступаючи у вівторок на сесії Генеральної асамблеї ООН, заявив, що єдиною перешкодою для встановлення миру в Україні є виключно дії та позиція росії.

“росія думає, що світ втомиться і дозволить їй безкарно знущатися з України. Але я питаю вас: якщо ми, щоб утихомирити агресора, відмовимося від базових принципів ООН, чи зможе після цього якась держава-член цієї організації почуватися в безпеці? Якщо ми дозволимо розчленувати Україну, чи буде гарантована незалежність якоїсь іншої нації?”, – зазначив президент США.

“Ми твердо підтримуємо прагнення України досягти дипломатичним шляхом рішення, яке б принесло справедливий і міцний світ. росія, і тільки росія відповідає за цю війну. Тільки росія може припинити цю війну негайно. І тільки росія перегороджує шлях до миру. Тому що ціна миру, якої вимагає росія, – це капітуляція України, захоплення українських територій та українських дітей”, – підкреслив Байден.

Він запевнив, що США будуть підтримувати Україну в її боротьбі і надалі.

“Ми маємо стати проти цієї неприкритої агресії сьогодні, щоб запобігти новим агресіям завтра. Ось чому Сполучені Штати разом із нашими союзниками та партнерами у всьому світі підтримують хоробрий народ України, який захищає свої суверенітет, територіальну цілісність та свободу”, – сказав президент.

За його словами, це інвестиція не лише в майбутнє України, а й у майбутнє кожної країни, яка прагне миру, що «базується на основних правилах, які однаково застосовні до всіх націй і підтримують права кожної нації, незалежно від того, наскільки вона велика чи мала».

Як повідомлялося, у Нью-Йорку проходить 78-ма сесія Генеральної Асамблеї ООН. 19-23 і 26 вересня світові лідери зберуться разом, щоб узяти участь у щорічних загальних дебатах високого рівня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло