Банк «Креді Агріколь Україна» підписав угоду з ЄБРР на 50 млн євро

Банк «Креді Агріколь Україна» підписав угоду з ЄБРР на 50 млн євро

Компанії зможуть отримувати технічну допомогу за кошти ЄС і грантову підтримку у вигляді інвестиційних стимулів

This text is also available in English
Банк «Креді Агріколь Україна» підписав угоду з ЄБРР на 50 млн євро
https://credit-agricole.ua/

Наприкінці листопада 2023 року Креді Агріколь Україна підписав із Європейським банком реконструкції та розвитку (ЄБРР) угоду про розподіл ризиків на суму 50 млн євро в рамках програми «Стійкість та засоби до існування».

Це дозволить банку підтримати капітальні інвестиції мікро-, малих і середніх підприємств у модернізацію технологій та обладнання, передає прес-служба банку.

У Mind з'явився телеграм-канал Mind tweet, де ви першими отримуєте головні новини, що мають вплив на економіку та бізнес. Підпишіться, щоб зберегти ваш час та гроші.

Проєкт підтримують США та ЄС. Компанії зможуть отримувати технічну допомогу за кошти ЄС та грантову підтримку у вигляді інвестиційних стимулів після завершення інвестиційних проєктів.

Увагу буде зосереджено на ключових секторах української економіки, зокрема сільському господарстві, харчовій промисловості та роздрібній торгівлі.

«Протягом майже усіх 30 років присутності в Україні Креді Агріколь Банк зосереджував свою увагу на підтримці усієї української аграрної екосистеми. Частка банку на ринку України становить 12%, у той час як частка фінансування агробізнесу – 50% від загального кредитного портфеля банку. Ми віримо у стійкість і високий потенціал українського аграрного сектору. У партнерстві з ЄБРР ми докладемо максимальних зусиль, аби допомогти агробізнесу відновитися і розвиватися після втрат, завданих війною», – зазначив Карлос де Корду, голова правління банку.

Гарантія ЄБРР щодо забезпечення стійкості та засобів до існування (RLG) покриватиме до 50 % кредитного ризику за новими субкредитами.

Креді Агріколь Україна з початку війни профінансував агробізнес на 2,7 млрд гривень за державною програмою «Доступні кредити 5-7-9%» та видав майже 1,3 млрд гривень у рамках Урядової програми надання державних гарантій. Наразі кредитний портфель агробізнесу Креді Агріколь Україна за спільною програмою фінансування з ЄБРР становить 0,5 млрд гривень.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту editor@mind.ua
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло