Україна отримає від Південної Кореї $450 млн на нові потяги «Інтерсіті+»

Україна отримає від Південної Кореї $450 млн на нові потяги «Інтерсіті+»

Корея профінансує закупівлю 20 сучасних «Інтерсіті+» для «Укрзалізниці» з можливістю локалізації виробництва в Україні

Україна отримає від Південної Кореї $450 млн на нові потяги 	«Інтерсіті+»
Фото: Іntercityukraine

Південна Корея надасть Україні кредит у $450 млн для закупівлі 20 нових потягів «Інтерсіті+» для «Укрзалізниці».

Про це повідомили в УЗ.

21 серпня Верховна Рада України затвердила угоду з урядом Південної Кореї, яка дозволяє отримати ці кошти. 

Загальна вартість проєкту, включно з обслуговуванням потягів, становитиме близько $450 млн. Перші нові потяги можуть з'явитися в Україні вже за 18–24 місяці після підписання угоди.

Крім того, корейські виробники розглядають можливість часткового виробництва цих потягів в Україні. За умовами кредиту, Україна зможе повертати гроші протягом 40 років, причому починати виплати доведеться лише через 10 років.

Бекграунд. Нагадаємо: за попередніми домовленостями, один поїзд коштуватиме приблизно $16 млн. Всі 20 потягів очікують протягом 3–4 років. Нові потяги дозволять перевозити 5–6 млн пасажирів щороку.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло