США «не впевнені» у пропозиції країн G7 опустити граничну ціну на перевезення російської нафти

США «не впевнені» у пропозиції країн G7 опустити граничну ціну на перевезення російської нафти

Країни G7 випустили чергове комюніке про готовність «продовжити вивчати» посилення тиску на росію

США «не впевнені» у пропозиції країн G7 опустити граничну ціну на перевезення російської нафти
фото Х @VDombrovskis

Європейський чиновник сказав у четвер, що США не переконані в питанні зниження цінової стелі, встановленої країнами Великої сімки на російську нафту.

Про це передає Reuters.

Чиновник ЄС, який говорив на умовах анонімності, сказав агентству на полях саміту міністрів фінансів G7 у канадському місті Банф, що команда Міністерства фінансів США на зустрічі висловила думку про те, що ціни на нафту і так знижуються й завдають шкоди росії.

Та все ж європейський чиновник сказав, що США, як і раніше, відкриті для розгляду цієї ідеї, й обговорення продовжаться.

За результатами саміту міністри фінансів країн Групи семи домовилися максимально посилити тиск на росію, у тому числі шляхом запровадження нових санкцій, якщо вона чинитиме опір зусиллям щодо припинення вогню в Україні.

«Якщо припинення вогню не буде погоджено, ми продовжимо вивчати всі можливі варіанти, включно з варіантами максимального тиску, такими як подальше посилення санкцій», – цитує AFP підсумкове комюніке за підсумками зустрічі міністрів G7 у Канаді.

У документі засуджується «жорстока війна росії проти України».

У ньому також ідеться про те, що будь-яка організація, яка підтримувала росію під час конфлікту, не буде допущена до контрактів на відновлення України після закінчення бойових дій.

«Ми згодні працювати разом з Україною, щоб гарантувати, що жодна країна чи організація, чи організації з цих країн, які фінансували чи здійснювали постачання для російської військової машини, не матимуть права на отримання прибутку від відновлення України», – йдеться в комюніке.

Бекграунд. Нагадаємо: США виступили проти пункту про подальшу підтримку України в заяві G7. Серед іншого, Вашингтон виступає проти критики на адресу росії у спільній заяві групи – це не перший такий випадок.

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Invest Summit. Jazz Business
Читайте також
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло