У низці навчальних центрів 100% військових постійно живуть у підземних укриттях – Сирський
Головкому доповіли про зведення захисних споруд і стан забезпечення навчальних центрів засобами ППО

У низці навчальних центрів увесь особовий склад постійно живе в підземних укриттях на тлі російських ракетних і дронових атак.
Про це повідомляє головнокомандувач Збройних Сил України Олександр Сирський за результатами наради з питань підготовки.
Він наголосив, що якість підготовки військовослужбовців – один із вирішальних факторів.
Зараз курс базової загальновійськової підготовки триває щонайменше 51 день і проводиться за шостим виданням програми БЗВП, що враховує тактичні й технологічні виклики сучасної війни. Водночас органам військового управління надано можливість коригувати цей строк у бік збільшення.
Відомо, що основною темою наради стали заходи безпеки в навчальних центрах в умовах постійних російських атак. Були доповіді про зведення захисних споруд, а також стан забезпечення навчальних центрів засобами протиповітряної оборони, спостереження та протиповітряного прикриття.
Сирський зазначив, що влітку в цій сфері виконано значний обсяг робіт. Будуються підземні споруди для проживання військовослужбовців, на стрільбищах облаштовуються перекриті ходи сполучення тощо.
«У деяких центрах уже 100% особового складу постійно живуть у підземних укриттях», – додав він.
За підсумками наради головком поставив завдання для розв'язання проблемних питань. Наголосив на потребі сконцентрувати зусилля, щоб завершити облаштування підземних укриттів у навчальних центрах у максимально короткі терміни.
Бекграунд. Раніше Mind повідомляв, що ворог уночі атакував Україну понад 500 БпЛА та 24 ракетами. Силам ППО вдалося знешкодити 451 ціль.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].