Освітній червень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу

Освітній червень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу

Які стартують наступного місяця

Освітній червень: 5 безкоштовних онлайн-курсів з бізнесу
Фото Shutterstock

Комусь канікули, а комусь і новий сезон навчання. Mind пропонує п'ять онлайн-курсів, що стартують у червні, які будуть корисні підприємцям.

  1. Інтернет речей

Початок: 5 червня 2017 року

Тривалість: 4 тижні/2 години на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: King’s College London

Опис: Підприємці в захваті, великі корпорації в захваті, університети і тепер навіть уряди в захваті – ласкаво просимо до захоплюючого світу Інтернету речей (англ. Internet of things, IoT). Декілька десятиліть тому ми об’єднали комп'ютери в мережу і  зараз маємо потужний інтернет. Останні кілька років ми почали об’єднувати побутові об'єкти, використовуючи M2M-технології, щоб створити Інтернет речей. Але що ж це насправді означає для вас, вашої компанії і вашої країни? Які можливості та загрози з’являються в результаті цієї інновації?

Під час цього курсу ви дізнаєтесь, як влаштований Інтернет речей, і як створити успішний продукт або компанію, використовуючи його.

  1. Підприємництво 102: чи є у вас продукт?

Початок: 6 червня 2017 року

Тривалість: 2 тижні/10 годин на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: Massachusetts Institute of Technology

Опис: Під час цього курсу ви дізнаєтесь, як створити продукт або послугу, що відповідає потребам вашого клієнта, і зможете визначити ціннісну пропозицію, що відрізнить вас від конкурентів.

Цей курс базується на кейсах стартапів при MIT та історіях їхніх засновників. Ви зануритесь у вивчення таких тем, як віртуальне безсмертя, маркетинг малого бізнесу, урбаністичний дизайн, освіта у сфері мов, охорона здоров'я і запуск стартапу.

  1. Соціальне підприємництво

Початок: 12 червня 2017

Тривалість: 5 тижнів/3–4 годин на тиждень

Мова: українська

Автори курсу: Курс було розроблено в партнерстві з професором бізнес-школи Університету ДеПоля (Чикаго) Патріком Дж. Мерфі.

Опис: Існує думка, що всі підприємства в майбутньому стануть соціальними, бо такі підприємства можуть створювати соціальну цінність та бути прибутковими одночасно. Цей курс розкриває сутність соціального підприємництва та надає практичні інструменти для створення і ведення ефективного соціального бізнесу. Учасники курсу дізнаються, як деякі підприємства відходять від традиційних прибуткових та неприбуткових видів діяльності, створюючи новий «гібридний» підхід до ведення бізнесу.

Головною метою курсу «Соціальне підприємництво» є отримання учасниками сукупності знань та вмінь, необхідних для ефективного запуску власного соціального бізнесу чи участі в соціальних проектах.

  1. Управління та лідерство: виростіть у собі менеджера

Початок: 12 червня 2017

Тривалість: 4 тижні/3 години на тиждень

Мова: англійська

Автори курсу: The Open University (OU)

Опис: Цей курс передбачає розвиток базових навичок, які необхідні для того, щоб стати успішним менеджером.

Курс «Управління та лідерство» розрахований як на управлінців-початківців, так і на більш досвідчених менеджерів, які хочуть доповнити свої знання формальним тренінгом та розуміють необхідність професійного росту. 

  1. Гейміфікація | Gamification

Початок: 19 червня 2017

Тривалість: 6 тижнів/4–8 годин на тиждень

Мова: англійська (є українські та російські субтитри)

Автори курсу: University of Pennsylvania

Опис: Гейміфікація – це застосування ігрових елементів і методів проектування цифрових ігор для вирішення неігрових задач, які трапляються у соціальному та бізнес-середовищі. Цей курс навчить вас механізмам, які застосуються в гейміфікації, ви дізнаєтеся, чому вона має такий величезний потенціал і як його ефективно використовувати. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті