Дайджест kmbs alumni: про негативні чинники гуманітарних грантів, виклики, що стоять перед незалежними медіа, та розвиток мислення

Дайджест kmbs alumni: про негативні чинники гуманітарних грантів, виклики, що стоять перед незалежними медіа, та розвиток мислення

Найцікавіше на платформі в травні

Этот материал также доступен на русском языке
Дайджест kmbs alumni: про негативні чинники гуманітарних грантів, виклики, що стоять перед незалежними медіа, та розвиток мислення
Фото: depositphotos.com

У рамках співпраці з Києво-Могилянською бізнес-школою та, зокрема, спільнотою її випускників Mind пропонує своїм читачам ознайомитися з найцікавішими матеріалами, що публікувалися на платформі kmbs аlumni протягом травня.

Бізнес

Школа розвитку мислення Cowo.guru організувала лекцію «Професія країни» з економістом Віктором Галасюком. Учасники обговорили фактори економічного зростання, цінність економічної інженерії та вплив економіки на майбутнє країни.

Advisory Board Club під час виїзного модуля до села Качанівка зустрівся з міністром культури та інформаційної політики Олександром Ткаченком. Він презентував розроблену за допомогою Києво-Могилянської бізнес-школи стратегію міністерства. Ткаченко закликав випускників школи, які мають необхідну експертизу, долучитися до трансформації Міністерства культури та інформаційної політики України.

Лідер стратегічного девелопменту в Україні Strategic розпочав проєкт із формування ідеї розвитку для найбільшого об’єднання компаній-розробників програмного забезпечення в Україні IT Ukraine Association. «Сканування глобальних та локальних трендів, як у суспільстві, так і в технологіях, найінноваційніших платформенних та екосистемних об’єднань, проведення візійної сесії з формування візії, місії, цілей основа співпраці. Пусковий крок у level-up», зазначає Strategic.

Ідеї розвитку, які можна використати для формування стратегії компанії, стали темою для обговорення під час корпоративного походу школи розвитку мислення Cowo.guru. Участь у програмі взяли дев’ять людей, які були поділені на три мінігрупи. Кожна команда занурилася в групові діалоги про майбутнє компанії.

Журналістика

Вдруге в прямому ефірі на суспільному телеканалі UA: Культура відбулася церемонія нагородження лауреата журналістської Премії імені Георгія Ґонґадзе. Захід цього року пройшов у Національному музеї Тараса Шевченка. 

Лауреаткою стала Мирослава Барчук – журналістка та ведуча програми «Зворотний відлік» на UA: Перший. Окрім Барчук, до списку фіналістів і фіналісток Премії-2021 увійшли головний редактор LIGA.net Борис Давиденко, а також журналістка Reporters Марічка Паплаускайте. 

Пізніше ведуча ток-шоу «Зворотний відлік» Мирослава Барчук та засновник «Історичної Правди» Вахтанг Кіпіані обговорили виклики, що стоять перед незалежними медіа та журналістами. Мирослава Барчук зауважила, що журналіст йде навпомацки, коли не розуміє, чи бачить хтось його зусилля. Іншим викликом вона вважає дезінформацію глядачів. Барчук додала, що журналісти пробують змінити ситуацію, але на перешкоді стоїть політично-розважальний контент, який транслюють на найбільших рейтингових загальнонаціональних каналах.

Філософія

Викладач філософії Олег Хома розповів, що потрібно постійно оновлювати досвід застосування своєї свідомості, щоб розвинути мислення. Хома наголосив, що, крім розв’язування задач та підживлення своєї свідомості, потрібно осмислювати ситуації для того, щоби знайти потрібний результат: «Ми постійно повинні розвивати внутрішній діалог, не давати заглухнути свідомості, яка говорить, яка робити паузу та протиставляє об’єкти й намагається дивитися, що з цим робити».

Благодійність

Благодійний фонд «Старенькі» розповів про соцпрацівницю Марію, яка допомагає самотнім людям похилого віку. Жінка наглядає за 20 підопічними. П’ятеро з них лежачі.


Протягом квітня до платформи powered kmbs alumni долучився новий резидент:

Лілія Матвєєва

Успішна СЕО з 26-річним досвідом роботи у Fast moving consumer goods.

Має намір зосередити свої знання й зусилля в корпоративному управлінні. Пройшла навчання у шведсько-українському проєкті Develop Your Business, зараз навчається в ПАКУ на програмі «Корпоративний директор» та освоює нову професію медіацію.

Спеціалізується на вибудові стратегії розвитку бізнесу, впровадженні прогресивних систем управління та побудові команд.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло