«Стала» література: вода як основа життя

«Стала» література: вода як основа життя

До вашої уваги – книги українських видавництв, присвячених Цілі ООН №6 «Чиста вода і належні санітарні умови»

«Стала» література: вода як основа життя
Фото depositphotos.com

«Дім – нуль відходів», Беа Джонсон

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2019

Анотація:

«Дім – нуль відходів» – це стильний, доступний кожному, покроковий гід, який розкаже вам, як поліпшити здоров’я, заощадити час і гроші та досягти яскравішого майбутнього для своєї родини і для планети загалом.

Прочитати рецензію


«Коли меньше – насправді більше», Джошуа Беккер

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2019

Анотація:

Джошуа Беккер – один з найвпливовіших представників руху мінімалістів, засновник сайту «Шлях до мінімалізму», пропонує прості кроки до усвідомленого щасливого життя без зайвих речей.

Він розповідає про те, як обходитися меншою кількістю речей і відчувати натомість більше задоволення.

«Довкола часу і води», Андрі Снайр Маґнасон

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2021

Анотація: Екологія викликає дедалі більше занепокоєння. Тож не дивно, що все більше авторів пишуть на цю тему, намагаючись донести до свідомості людей, що збереження планети – це справа кожного. Ісландський письменник

Андрі Снайр Маґнасон розглядає проблеми екології, відштовхуючись від історії своєї родини. З цього ракурсу величезне питання, яке важко осягнути розумом так само, як чорну діру, перетворюється раптом на родинне лихо, що в змозі зрозуміти будь-хто.

І, можливо, поглянувши так на екологію, ми з більшою рішучістю ставатимемо на захист своєї домівки, якою є для всіх нас Земля.


«Ловець пластику та інші професії майбутнього», Россі Софія, Канепа Карло

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2021

Анотація: Як ловець пластику може рятувати океани від забруднення? Чи вмітиме кравчиня ДНК вирізати та лагодити геноми, уражені захворюванням?

І чи вдасться клонувальнику вимерлих видів зберегти ті, яким загрожує небуття?

Завдяки цій книжці ви дізнаєтеся, що за кілька років, можливо, матимете змогу відроджувати біологічні види, що вимерли багато тисяч років тому, чи будувати будинки в неможливих місцях. В

и зможете відкривати захворювання, про існування яких ми зараз навіть не підозрюємо, або ж очищувати повітря, яким дихаємо.


Для дітей

«Діти проти пластику», Мартін Дорі

Видавництво: Рідна мова

Рік видання: 2020

Анотація:

Хочеш стати супергероєм? Супергероєм, який рятує океани, який дбає про майбутнє – і своє, і цілої планети? Тоді ця книжка саме для тебе.

Письменник і активіст Мартін Дорі розповідає, як піклуватися про планету, і радить, як щодня боротися з шкідливим пластиком у побуті.

Тож виконуй цікаві і легкі Мартінові рекомендації – і ти станеш справжнім супергероєм, а на планеті буде менше пластикового сміття!


Для дітей

«Книжка про сміття», Галина Ткачук

Видавництво: Видавництво Старого Лева

Рік видання: 2019

Анотація: Ця книжка про те, що ми виносимо з нашого помешкання у сміттєвих пакетах і викидаємо у бак. Або, у найкращому разі, в кілька різних баків.

Про те, що зустрічає нас, коли ми приходимо на пікнік до лісу. Про те, що пропливає повз нас у річці або в морі. І про те, що може заполонити всю нашу планету.

Простіше кажучи, ця книжка про сміття – таку дивовижну річ, яку дуже легко створити, але якої неймовірно важко позбутися. У книжці є спеціальні сторінки, на яких можна записати свої думки, спостереження, експерименти та ідеї.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло