Пориньте в крипту з ТОП-функціями ProBit Global цього року
Pekлama

Пориньте в крипту з ТОП-функціями ProBit Global цього року

 

Этот материал также доступен на русском языке This material is also available in English
Пориньте в крипту з ТОП-функціями ProBit Global цього року

У цій статті ми хочемо познайомити вас з деякими топовими функціями біржі криптовалют ProBit Global, які можуть допомогти вам побудувати надійну стратегію для впевненого входу в криптовалютний світ.

Але, будь ласка, ніколи не забувайте про проведення власних досліджень, перш ніж почати використовувати певну платформу або сервіс. Завжди уважно читайте інформацію про компанію, її команду, політику конфіденційності та іншу представлену та необхідну документацію.

1. Ейрдропи – Легкий рівень складності

Пориньте в крипту з ТОП функціями ProBit Global цього року

Якщо ви тільки на першому етапі дослідження крипто світу і маєте запитання чи сумніви щодо галузі, ми радимо вам спробувати ейрдроп події. Це один із найменш вимогливих способів зануритися в крипто сферу, не витративши ні копійки. На ProBit Global ми проводимо регулярні ейрдропи та подібні заходи для нових і вже існуючих користувачів, щоб кожен зміг насолоджуватися перевагами криптовалюти. У більшості випадків бонусної суми достатньо для того, щоб користувач міг спробувати поторгувати на нашій платформі та виконати свої перші замовлення (ордери).

Крім того, ми також проводимо круті регіональні заходи, тому не пропустіть свій шанс отримати токени за виконання простих завдань. Перегляньте події тут, щоб не пропустити жодну з них.

2. Купівля криптовалюти з карти – Легкий рівень складності

Пориньте в крипту з ТОП функціями ProBit Global цього року

Якщо ви хочете отримати певні криптоактиви та заощадити на сторонніх сервісах, то функція «Купити криптовалюту» для вас. ProBit Global вже інтегрував сервіси Moonpay і Banxa, щоб надати своїм користувачам фіатну платіжну систему в 1 клік, для задоволення від покупки будь-якого криптоактиву за допомогою карти.

Оскільки незабаром буде додано більше провайдерів, ця функція дає змогу користувачам просто вказати бажану суму у фіаті, яку потрібно конвертувати в певний криптоактив для завершення покупки, минаючи часто складний шлях розміщення замовлення на покупку на вторинних ринках.

Така покупка криптовалюти на ProBit Global узгоджується з баченням біржі бути найповнішою платформою «монета до монети», що прискорює широке впровадження криптовалют, дозволяючи іншим користувачам купувати токени за допомогою звичних платіжних рішень, таких як кредитні картки та фіат.

Окрім налаштування бажаних транзакцій та здійснення миттєвого платежу, нова функція також підтримує додаткові платежі з банківських переказів та Apple Pay, особливо з нещодавнім запуском довгоочікуваного застосунку ProBit Global на iOS.

3. Торгівельні змагання – Середній рівень складності

Пориньте в крипту з ТОП функціями ProBit Global цього року

Маючи придбаний криптоактив, ви можете брати участь у будь-якому з торгівельних змагань від ProBit Global, щоб отримати максимум від володіння криптовалютою. Торгівельні змагання є частиною кампаній з лістингу токенів. Користувачі та самі проєкти виграють від таких змагань, оскільки біржа дає можливість провідним трейдерам отримувати значну кількість токенів як винагороду за свою торгову діяльність.

Користувач повинен поставити мінімум 100 PROB (токен ProBit Global) на стейк, щоб мати право брати участь у змаганнях протягом шести місяців.

Оскільки змагання ще не настільки популярні, вони пропонують користувачам чудову можливість одержати винагороди за ненадмірною конкурентною ставкою. У деяких випадках торгівля (купівля-продаж) певного токена приносить винагороду, яка може бути в 3-4 рази більша за обсяг торгівлі. Це означає, що єдиними витратами для користувача є комісія за торгівлю.

Все, що користувачі мають зробити, – це визначити, які з поточних торгових змагань можуть принести великі прибутки, і приєднатися до них якомога швидше. Усі конкурси доступні тут.

4. ProBit Exclusive – Середній рівень складності

Пориньте в крипту з ТОП функціями ProBit Global цього року

Незалежно від ринкової кон’юнктури, ви можете придбати провідні токени за половину ціни з ProBit Exclusive. Функція преміумкласу дозволяє користувачам ProBit Global підписатися та придбати популярні попередньо відібрані токени – зазвичай ліквідні та з поважною ринковою капіталізацією – зі знижкою.

ProBit Exclusive гарантує, що всі учасники отримають свій шматок від розкішного пирога.

У разі перевищення підписки – коли попит користувачів перевищує токени, виділені для продажу зі знижкою, всі учасники отримують токени пропорційно менше, ніж їх початково придбана сума. Наприклад, якщо для продажу ProBit Exclusive було надано 1 мільйон токенів, але користувачі-учасники підписалися на 2 мільйони токенів, кожен отримає половину суми своєї підписки.

У разі недостатньої підписки, якщо не всі виділені токени були затребувані, учасники отримають всю свою початково придбану суму токенів.

Наразі ProBit Global під'єднав кілька із 200 найкращих токенів, щоб дати користувачам можливість придбати одні з найпопулярніших токенів у світі з величезними знижками та вже великою ліквідністю. Варто також зазначити, що окрім продажу легендарних криптоактивів, таких як Bitcoin та Ethereum, за половину ринкової ціни, ProBit Exclusive історично давав середню прибутковість у 28 разів. Якщо бути більш точним, ось коефіцієнт здобутку від деяких токенів, які вже представлені на ProBit Exclusive: Decentraland (MANA) ~7,16x, Origin Protocol (OGN) ~2,10x, The Sandbox (SAND) ~23,72x, Axie Infinity (AXS) ~80x, ApeCoin (APE) ~2,17x.

Ознайомтеся з процесом участі в ProBit Exclusive тут:
https://support.probit.com/hc/articles/6527836325401

5. Торгові боти – Просунутий рівень складності

Гаразд, спробувавши всі найкращі функції, зазначені вище, вам все одно може бути цікаво дізнатися, як отримати обраний актив, не упускаючи ідеального часу для покупки та продажу, щоб не втратити на ведмежому ринку. Наша відповідь проста: автоматичні торгові боти.

З першого погляду це може здатися чимось складним, але давайте трохи заглибимося в тему. Не секрет, що ніхто не може точно передбачити, коли ціна активу досягне історичного максимуму (ATH) або значно впаде. Покладатися на інтуїцію – це також стратегія, але після всіх рецесій на ринку та інших макроекономічних факторів виникає потреба в чомусь більш надійному та менш ризикованому.

Торговий бот – це автоматизоване програмне забезпечення, яке допомагає вам торгувати активами в потрібний час. Вони не гарантують 100-кратної прибутковості від кожної торгівлі, але можуть забезпечити стабільне зростання вашого портфеля, поки ви бережете ваші нерви від необхідності постійно перевіряти цінові графіки.

Наразі існує безліч торгових ботів на різних платформах, і ProBit Global інтегрувала більшість з них. Крім того, вам не потрібно мати величезні знання програмування, щоб керувати цими ботами. Вони надаються з простими для розуміння посібниками, що вказують, як використовувати їх для професійної торгівлі за декілька хвилин.

Інтегровані боти допоможуть вам знайти найбільш вигідну торгову стратегію. Ви можете спробувати автоматичних торгових ботів, таких як BitUniverse, Hummingbot, Margin і Deltabadger, на ProBit Global вже зараз, а незабаром їх буде додано ще більше.

*Відмова від відповідальності: вищевказане не є фінансовою порадою. ProBit Global не несе відповідальності за будь-які фінансові втрати, якщо такі є. Завжди досліджуйте особливості платформи чи послуги та її репутацію як компанії, перш ніж почати нею користуватися.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло