На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди

На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди

Які речі варто додати до чоловічого гардероба цього літа

Тенденції в чоловічій моді, що завжди була консервативнішою за жіночу, змінюються не дуже швидко. Та й на дизайні аксесуарів і взуття особливо не розженешся. Однак останнім часом дизайнери брендів змістили фокус уваги на молоду аудиторію – варто лише згадати, як швидко в Louis Vuitton пішли на співробітництво з культовим молодіжним брендом Suprem, а брати Гвасалія і взагалі в інтерв'ю Vogue заявили, що Louis Vuitton більше не можна назвати люксовим брендом. І, як наслідок, колекції перестали бути нудними і стали схожими на змагання з креативності, адже «драконити» старі бренди корисно, як мінімум, для розвитку дизайнерської думки.

Mind вибрав найгостріші літні тренди чоловічої моди. Носити все й одразу не обов'язково, достатньо бути в курсі – і використовувати за необхідністю.

Бунтарі за натурою

На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди
Фото DR

Панк-культурі в цьому сезоні дизайнери приділили особливу увагу. Очевидно, всі втомилися від строгих піджаків з хусточками в кишеньках та від брюк, що ідеально сидять в районі стегон. Те, що класичний американський бренд Ralph Lauren зазнає занепаду (на початку цього року було призупинено роботу над декількома десятками ліній), свідчить: деякі гіганти безнадійно відстали від потяга. Натомість у фаворі – художньо витягнуті кардигани, футболки зі «смайликами» та виварені у хлорці джинси. Найкраще «поганці» вдалися командам Сoach 1941 і Dsquared.

Пурпур

На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди
Фото DR

Як і рожевий, цей колір – не надто «мужній». Але саме ця гама в пошані цього літа. Щоб не виглядати карикатурно, дизайнери та стилісти пропонують змішувати пурпуровий з іншими кольорами. В Hermes запропонували надягати темно-фіолетові піджаки з чорними брюками та м'якими картатими бомберами. Така ідея здалася привабливою і для Versace. Там «темний низ» був відданий на відкуп шоколадному відтінку, а за «світлий верх» відповідали пурпурні куртки.

Багатоклітинні

На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди
Фото DR

Цей графічний принт став одним з найпопулярніших у цьому сезоні. Клітинка отримала велику кількість інтерпретацій – від класичного тартана, як в колекціях Ami, Topman і Paul Smith, до великих монохромних кубів, як у Wooyoungmi. Найхудожніший варіант шукайте на футболках Louis Vuitton, а найбільш бешкетний та панківський – у Alexander Wang.

1970-ті

На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди
Фото DR

Стилістика десятиліття свободи завдяки креативному директору Gucci Алессандро Мікеле останні пару сезонів міцно тримається серед найактуальніших тенденцій. Брюки-кльош, оксамитові сорочки, психоделічні малюнки, замшеві куртки і куртки зі шкіри пітона – у варіанті total look це, звичайно, для екстравагантних сміливців. Усім іншим – завжди можна використовувати в образі окремі елементи. Головні орієнтири – колекції Gucci, Martine Rose і David Hart.

Арт

На стилі: 5 головних літніх трендів чоловічої моди
Фото DR

Футболки з принтами, ніби взятими з полотен Джексона Поллока, штани, що виглядають так, немов над ними попрацювали одразу всі сучасні художники, куртки і пальта (як у революціонерів Hood by Air), що претендують на звання повноцінних арт-об'єктів, або пальто з кобурою з «доларів», як у Givenchy – це набирає обертів художній тренд. Від сезону до сезону він тільки прогресуватиме, оскільки післякризова мода любить вакханалію кольору та фактур, а це – саме той випадок.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті