Захворіло у світі
143,629,848
Померло у світі
3,059,987
Вилікувалось у світі
122,010,330
Захворіло в Україні
1,974,118
Померло в Україні
40,796
Вилікувалось в Україні
1,514,472
Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Світова прем'єра археологічної опери в семи новелах Opera Chornobyldorf, Дні Австрії в Україні та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада
Музикант і співак Андрій Макаревич
Фото: DR

У суботу, 31 жовтня в рамках фестивалю «Дні Австрії в Україні» відбудеться онлайн-концерт Віденського хору хлопчиків, всесвітньо відомого музичного колективу.

Крім цього, фестиваль передбачає онлайнову екскурсію Віднем, кулінарний майстер-клас, віртуальні концерти, дискусії з Оксаною Линів, читання з Оксаною Забужко і не тільки.

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Концерт доступний цілий день. Щоб отримати код для входу до віртуальної глядацької зали, варто звернутися до організаторів в особистих повідомленнях @acf.kyiv.


У суботу, 31 жовтня у Мистецькому Арсеналі (вул. Лаврська, 12) – світова прем'єра археологічної опери в семи новелах Opera Chornobyldorf Романа Григоріва та Іллї Разумейка.

Нащадки людства, що вижили після серії катастроф, опиняються у пост-суспільстві, світі після смерті капіталізму, опери та філософії. Мандруючи поміж руїнами атомних станцій, закинутих церков, театрів та галерей, вони намагаються відтворити втрачену цивілізацію за допомогою археологічних перформансів-ритуалів. Універсальні символи та знаки, вкотре хибно проінтерпретовані, поступово розчиняються у білому шумі природи.

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Початок о 19:00. Вартість квитків 500 грн.


У неділю, 1 листопада у Будинку кіно (вул. Саксаганського, 6) триватиме Фестиваль кінооператорського мистецтва КІНОКО – перший в Україні фестиваль, присвячений кінооператорському мистецтву.

Офіційну програму КІНОКО складатимуть чотири конкурсні програми – студентська, конкурсна програма повнометражних кінооператорських дебютів, конкурсна програма короткометражних ігрових та документальних фільмів, а також започаткований цьогоріч конкурс музичних відео.

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Початок о 10:00. Вхід лише за абонементами, які також надають доступ для перегляду конкурсної програми онлайн. Деталі за посиланням.


У середу, 4 листопада, у Національному музеї українського народного декоративного мистецтва (вул. Лаврська, 9; корпус 29) можна відвідати виставку творів Олександра Міловзорова «Дари музею». В експозиції представлені роботи художника, створені з різних матеріалів: металу, кераміки, скла, фарфору, а також графіка. Це другий етап передачі творчого доробку заслуженого художника України до колекції музею.

Міловзоров безпосередньо сприяв відродженню у 90-х роках ХХ ст. українського мистецтва кування. Художник створив комплексне оформлення інтер’єрів Національної філармонії України, Національної дитячої бібліотеки, станцій метро «Тараса Шевченка» та «Республіканський стадіон» у м. Києві. Він розробив освітлювальну металеву арматуру для Посольства Болгарії та Будинку-музею Т.Г. Шевченка. За його ініціативи у 1987 році створено галерею «Триптих», а з 1996 року митець відкрив «Галерею-36» на Андріївському узвозі, художнім керівником і власником якої він був. Галереї стали не лише осередками творчого спілкування творчих професіоналів, а й активно здійснювали виставкову роботу.

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Початок о 10:00. Вартість квитків 10-50 грн.


У суботу, 7 листопада у Stereo Plaza (просп. Валерія Лобановського, 119) музикант, засновник гурту «Машина Времени» Андрій Макаревич представить ексклюзивну програму спільно із джазовим проектом YO5.

Разом з Макаревичем виступатимуть Євген Борець (рояль), Сергій Хутас (контрабас), Давид Ткебучава (барабани) та Тимур Некрасов (духові інструменти). Саме ці люди надали друге дихання пісням «Машини Времени», які вони виконуватимуть на концерті.

Майте на увазі: головні події 31 жовтня – 8 листопада

Початок о 20:00. Вартість квитків 600 – 3200 грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті