Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня

Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня

MONATIK на Bakkara River Party, тотальна відеоінсталяція «Україна з неба», вистава «Моє століття» та інші події найближчого часу, на які варто звернути увагу

У суботу, 28 серпня в Українському домі (вул. Хрещатик, 2) – фінальний день тотальної відеоінсталяції «Україна з неба», яка представляє дивовижні краєвиди, культурні феномени з усіх регіонів країни з висоти пташиного польоту. Інсталяція розгортається у форматі 360° в атріумі Українського Дому, на трьох ярусах. Художнє світло та оригінальна музика створюють чарівливу та сугестивну атмосферу для відкриття України з абсолютно нових сторін.

Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня
Фото https://www.golos.if.ua/

Початок об 11:00. Вартість квитків 50-100 грн. 


У недiлю, 29 серпня у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) триватиме показ прем’єрної для вітчизняного прокату стрічки «Легенда про Зеленого лицаря». Новий погляд на класичну легенду з артурівського циклу про сіра Гавейна і його подорож крізь спокуси тіла та духу, примари та інтриги до бою з гігантським смарагдовим незнайомцем – Зеленим лицарем. Гавейну доведеться визначити власний характер та довести свою цінність в очах родини і королівства перед обличчям невимовної загрози.

Кінотеатральна прем'єра цього фентезі була запланована на літо 2020-го. Але через пандемію стрічка була перенесена на рік. Відомий своїм перфекціонізмом автор сценарію та режисер Девід Лоурі зізнався виданню Variety, що скористався цією паузою для того, щоб істотно перемонтувати фільм.

Початок о 16:40. Вартість квитків 95 грн. 


У середу, 1 вересня у Театрі на Подолі (Зала Ігоря Славинського, Андріївський узвіз, 20Б) можна відвідати виставу про сплетіння різних епох «Моє століття». 

За сюжетом, у будинку живуть чотири жінки. Всі вони з різного часу, об’єднані родинними узами. Наймолодша героїня – Фостін. Вона разом зі своєю подругою представляє сучасну епоху споживання, зі стертими орієнтирами і безробіттям. Її мати – Ніна – належить до покоління шістдесятих – часу бітників, хіпі та сексуальної революції. Малу – прабабуся, яка прожила в цьому світі сторіччя і встигла відчути наскільки швидкоплинним є час. Її дочцi Марель випала складна доля – в роки її народження почалися військові дії.

Як же такі несхожі одна на одну жінки домовляються і уживаються під одним дахом?

Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня
Фото: Театр на Подолі

Початок о 19:00. Вартість квитків 150 грн.


У п'ятницю, 3 вересня на Bakkara River Party (Венеціанський Острів, 1) пройде концерт виконавця MONATIK. Найтитулованіший поп-виконавець України, співак, танцюрист і хореограф на сцені посеред Дніпра проведе майстер-клас з ловлі ритмів і ендорфінів. 

Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня
Фото: https://tickethunt.net/

Початок о 20:00. Вартість квитків 990-5990 грн. 


У суботу, 4 вересня на  ВДНГ (площа за павільйоном 1) проходитиме Фестиваль Steak Weekend у стилі 1950-х. Організатори обіцяють, що буде багато смаженого м'яса та шалена рок-н-рольна атмосфера. Шысть локацій, де близько 40 виробників представлять продукцію з м’яса, а також пиво, сири, вино та мед. У програмі, крім вуличної їжі: виставка ретро автомобілів, презентація жіночого екіпажу «Україна в ралі Монте-Карло VI United Super Special Race» на ретро-автомобілі, дитячий майданчик, дитячі майстер-класи, фотозони і не тільки. 

Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня

Початок о 12:00. Вартість квитків 150 грн.


У недiлю, 5 вересня у кінотеатрі «Жовтень» (вул. Костянтинівська, 26) – заключний день Міжнародного фестивалю актуальної анімації та медіа-мистецтва LINOLEUM. В його рамках відбудуться міжнародний та український конкурси, конкурс комерційної анімації, а також позаконкурсні програми та спеціальні покази. 

Тема LINOLEUM 2021 – «Присутність. Близькість. Дотик». 

«Тема натхненна світовою пандемією. Одного дня ми прокинулись у світі, де звичний порядок речей розлетівся на друзки. Фізична присутність стає справжнім раритетом, близькість – забороненою розвагою, а дотик – смертельною небезпекою, – йдеться в описі фестивалю. – Проте виявилось, що осмислення реальності неможливе без близького контакту, а культура – безживна, якщо не резонує з тілами. Ми раптом відчули власні тіла як частину фізичної космології. Виявилося, що цінність визначається осяжністю, а досвід буття можна сповна пережити завдяки дотику».

Організатори отримали 2892 заявки на участь з 75 країн світу; 79 були відібрані для участі в конкурсній програмі фестивалю. Переможці будуть визначені в межах Міжнародного конкурсу (45 фільмів), Українського конкурсу (10 фільмів) та Конкурсу комерційної анімації (24 фільми).

Майте на увазi: головні події 28 серпня – 5 вересня

Розклад та вартість квитків – тут

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті