Банки

Індустриалбанк

Бенефіціари:
Роза Дворецька - 65.53%, Олександр Рабцун - 7.54%, Артур Абдiнов - 5.76%, Україна - 5.03%
Голова правління:
Михайло Букрєєв

У листопаді 1990 року був зареєстрований комбанк «Співдружність». Індустріалбанк є його правонаступником, точно так же, як став і спадкоємцем МТ-Банку після злиття в грудні 2005-го двох цих фінустанов.

Мережа Індустріалбанку в 14 великих українських містах налічує 34 відділення. На кінець І кварталу 2017 року, згідно з даними НБУ, банк займав 34-е місце за розміром загальних активів - 2,794 млрд грн. У серпні 2017 року Нацбанк дозволив реорганізацію Індустріалбанку за спрощеною процедурою за допомогою приєднання до нього Експрес-Банку, на базі мережі його відділень будуть створені відділення Індустріалбанку. Процес інтеграції банків буде поступовим.

У обох банків - спільні акціонери: Роза і Ігор Дворецькі. По завершенні процедури об'єднання склад акціонерів змінювати не планують - Розі, Ігорю і Ганні Дворецьким буде належати понад 72% в статутному капіталі Індустріалбанку.

Головою правління Індустріалбанку залишиться Михайло Букрєєв. Склад правління збираються оновити, включивши в нього представників Індустріалбанку та банку «Експрес». А поки вони продовжують роботу в звичайному режимі як дві окремих фінустанови.

Рейтинг життєздатності
3.0      
Задовільний рівень життєздатності
Весь рейтинг банків
Бізнес-модель банку
Фінансовий аналіз
Рентабельність активів, % 1.01      
Рентабельність статутного капіталу, % 5.93      
Миттєва ліквідність, % 13.84      
Адекватність капіталу, % 25.06      
Процентний спред, % 16.67      
Проблемні кредити, % 20.09      
Левередж, % 33.43      
Ризики власників      
Mind YouTube Channel
Mind в Facebook