Мінінфраструктури: керівництво УЗ не відповідає потребам України і має бути звільнене

Мінінфраструктури: керівництво УЗ не відповідає потребам України і має бути звільнене

Про це заявив міністр Володимир Омелян

Міністр інфраструктури України заявив, що керівництво «Укрзалізниці» не відповідає потребам України і має бути звільнене.

Спілкуючись з пресою, Володимир Омелян відповів таким чином на запитання, чи не поставить «Укрзалізниця» знову під загрозу темпи виконання дорожніх робіт, як це вже сталося у 2016 році, коли з вини УЗ вчасно не доставили потрібні матеріали.

«Хронічна проблема одна й та сама: локомотивів бракує, вагонів не вистачає. Як тільки буде змінена команда на якісну, ми зможемо говорити про те, що готові йти назустріч бізнесу. На жаль, Одеська Укрзалізниця протягом останнього місяця не змогла забезпечити нормальну роботу десятків потягів, що призвело до колосальних збитків. Такі речі недопустимі», – підкреслив міністр.

Омелян наголосив, що вирішення проблем «Укрзалізниці» потребує кадрових рішень від Кабміну: «Це проблеми управлінського характеру. Команда, на жаль, не дала необхідних результатів. Її звільнити треба було давно. Я сподіваюся, що в цьому місяці будуть прийняті відповідні рішення на рівні Кабміну».

Нагадаємо, голова правління УЗ Войцех Бальчун у березні побував з робочим візитом у Китаї на запрошення корпорації CRRC.

На зустрічі з віце-президентом CRRC Ху Цзунсяном 16 березня Войцех Бальчун заявив: «Є амбітні плани на найближчі п'ять років – істотно оновити рухомий склад та інфраструктуру. Якщо вантажні та пасажирські вагони можуть виготовити вітчизняні виробники, то до виробництва сучасних локомотивів слід залучити світових виробників. Актуальним є пошук оптимального рішення модернізації дизельних локомотивів, тому чекаємо від китайських виробників пропозицій з цього приводу».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло