Справа голови DV Банку Горбачевського: суддя відмовила в розгляді скарги

Справа голови DV Банку Горбачевського: суддя відмовила в розгляді скарги

Основним доказом в обвинуваченні банкіра є недостовірна експертиза

Суддя Печерського суду Віта Бортницька відмовила 19 квітня в розгляді скарги голови правління «DV Банку» Сергія Горбачевського про невнесення до єдиного реєстру досудового розслідування справ заяви щодо експертів ТОВ «Українське незалежне науково-дослідне бюро судових експертиз «СОВА».

Як визначено в процесуальному кодексі, суддя мала розглянути скаргу протягом 72 годин, але вона, порушивши процедуру, відклала засідання на два тижні, до 3 травня.

Зокрема, в 2016 році приватне експертне бюро «СОВА» на замовлення слідчого ГСУ Нацполіції України Артема Тарасенка провело експертизу в рамках кримінальної справи стосовно Сергія Горбачевського.

Згідно з текстом заяви Горбачевського, складений фахівцями «СОВи» Володимиром Іванковим і Павлом Іванковим експертний висновок містить недостовірну інформацію з численними порушеннями законодавства.

Наголошується, що недостовірна експертиза є основним документом в обвинуваченні Сергія Горбачевського. На підставі експертизи «СОВи» і свідчень А. Асєєвої будується вся обвинувачувальна база. Вказується, що саме тому суддя Віта Бортницька намагається всіляко блокувати заяву.

В фінансовій установі переконують, що протягом останнього року тривають спроби рейдерського захоплення «DV Банку» шляхом фальсифікації кримінальної справи проти його власника і голови правління Сергія Горбачевського. Як повідомили в прес-службі банку, за останні півроку було проведено кілька обшуків, в результаті яких не було виявлено ніяких порушень законодавства.

Нагадаємо, Печерський районний суд Києва 14 квітня відправив під варту на два місяці голову правління DV Банку Сергія Горбачевського за повідомлення у мережі Facebook. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло