Уряд скоро внесе до парламенту пакет приватизаційних законопроектів

Уряд скоро внесе до парламенту пакет приватизаційних законопроектів

Про це повідомив Володимир Гройсман

Кабмін наразі разом з представниками Мінекономрозвитку та Офісу реформ прем’єр-міністра закінчує розробку законодавства, яке дозволить продаж об'єктів державної власності через систему ProZorro. Це повинно стимулювати розвиток масштабної конкурентної приватизації. Що, у свою чергу, забезпечить нові інвестиції та зростання економіки.

Про це сказав прем’єр-міністр України Володимир Гройсман, цитує його прес-служба.

«Потрібен пакет правильних рішень. Я би хотів до завершення [шостої сесії ВРУ VIII скликання] внести до Парламенту. І навіть щоб змогли щось і проголосувати», – пообіцяв Володимир Гройсман.

Прем’єр додав, що зараз в Україні нараховується 3500 підприємств. Половина з них – банкроти, і лише 30% – прибуткові, а на решті – «паразитують». Він підкреслив, що у разі ухвалення рішень «2017 рік буде проривним» для початку приватизації.

Нагадаємо, минулого тижня Володимир Гройсман на прес-конференції за підсумками року діяльності свого Кабінету Міністрів заявив, що уряд упродовж року своєї роботи виконав те, що обіцяв – стабілізував економічну ситуацію, відновив економічне зростання та розпочав капітальний ремонт країни. За результатами 2016 року українська економіка зросла на 2,3%, середня номінальна заробітна плата – на 35,4%, місцеві бюджети зросли на 50%, а у цьому році очікується їхнє зростання ще на 25%.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло