Заяви Терези Мей спричинили падіння національної валюти

Заяви Терези Мей спричинили падіння національної валюти

Нестабільність фунту спостерігається після заяви про бажання виходу Великобританії із ЄС

Заяви Терези Мей спричинили падіння національної валюти
Фото pixabay.com

Курс фунта стерлінгів різко впав у середу, після того як прем’єр-міністр Великобританії Тереза Мей звинуватила ЄС у намаганнях вплинути на результати майбутніх виборів у Сполученому Королівстві через витік інформації, націленої проти Brexit. 

Про це повідомляє Business Insider.

Виступаючи після зустрічі з королевою з приводу офіційного розпуску парламенту напередодні виборів, Мей сказала, що у Брюсселі є люди, які не хочуть, щоб Британія процвітала.

«Останнім часом британська переговорна позиція піддається викривленою у європейській пресі, – переконана Мей. ─ Події останніх днів показали, що дехто в Брюсселі не хоче, щоб ці перемовини були успішними».

Фунт стерлінгів, який знизився під час ранкових торгів, не встигнувши оговтатись, різко впав під час заяви, опустившись нижче позначки $1,29 до $1,2892, що загалом склало зниження на 0,37% з моменту відкриття торгів.

Нагадаємо, 13 березня обидві палати британського парламенту підтримали законопроект щодо виходу країни з ЄС.

Королева Єлизавета ІІ офіційно надала Терезі Мей владу ініціювати процедуру Brexit.

Як виявилось, вихід з ЄС «м’яким» не буде, залишилась ще низка невирішених питань, серед яких питання міграції, виплата 100 млрд євро за вихід із ЄС та інші.

Також Тереза Мей ініціювала проведення дострокових виборів, що, на її думку, допоможе країні пройти крізь Brexit.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло