Власники Саймона, який загинув на борту літака, вимагають компенсації

Власники Саймона, який загинув на борту літака, вимагають компенсації

United Airlines загрожує судовий позов

Власники Саймона, який загинув на борту літака, вимагають компенсації
Фото Daily Mirror

Власники Саймона, майже 1-метрового гігантського кролика, якого знайшли мертвим після трансатлантичного польоту, мають намір отримати компенсацію від авіакомпанії United Airlines і вимагають розслідування її політики щодо перевезення домашніх тварин. Про це пише CNN.

Адвокат потенційних позивачів із Айови Гай Кук написав листа United Airlines, погрожуючи судовим позовом, якщо компанія не відповість протягом тижня.

Троє людей об’єднали кошти для того, щоб купити Саймона за $2330 у британського заводчика, і мали намір зробити його зіркою місцевого ярмарку в Айові. Вони очікували, що зовсім скоро 10-місячний Сайммон унаслідує від свого батька Даріуса титул найбільшого кроля світу.

У листі до авіакомпанії адвокат звинуватив компанію у «ненаданню Саймону належного догляду, як це передбачає закон, що і призвело до його загибелі». У понеділок United повідомили, що листа отримали і розглядають скаргу. «Наша команда відповідально ставиться до  транспортування тварин і дуже засмучена смертю Саймона».

Досі достеменно невідомі причини загибелі кролика під час польоту з Лондона до Чикаго. Представники United стверджують, що до аеропорту Чикаго Саймон прибув «у очевидно гарному стані» і рухався у своєму ящику ще принаймні 35 хвилин.

Зараз проблема полягає у тому, що United кремували останки кролика без дозволу його власника. Кук сказав, що таким чином «вони знищили докази».  У листі адвокат вимагає передачі усіх записів авіакомпанії щодо розслідування смерті,  включаючи записи камер відеоспостереження. Власники також вимагають компенсацію, яка включатиме і фінансові втрати, «які б приніс майбутній титул Саймона як найбільшого кролика у світі».

Нагадаємо, останнім часом репутація авіакомпанії значно постраждала. Чорна полоса компанії розпочалась із випадку з лікарем, якого насильно витягли з рейсу, потім пасажира на борту ужалив скорпіон. Крім того, працівники не пустили на борт дівчат за їх одяг. А «вишенькою на торті» стала смерть кролика Саймона.

Втім, варто зазначити, що не дивлячись на усі проблеми, компанія  United Airlines спромоглась принести своєму інвесторові Воррену Баффету значні прибутки.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло