«Дизельгейт-2»: Audi в центрі нового скандалу

«Дизельгейт-2»: Audi в центрі нового скандалу

Цього разу скандал розгорівся навколо топових моделей Audi

«Дизельгейт-2»: Audi в центрі нового скандалу
Фото Shutterstock

Скандал щодо шкідливих викидів автомобілями компанії Audi розгорівся у четвер після того, як уряд Німеччини звинуватив автовиробника в шахрайстві під час екологічних випробувань на своїх топових моделях. Це вперше, коли Audi звинувачують у таких порушеннях у своїй країні. Про це повідомляє Reuters.

Міністерство транспорту Німеччини заявило, що вимагає від підрозділу Volkswagen відкликати 24 000  автомобілів моделей А7 та А8, зібраних у період з 2009 по 2013 рік. Близько половини з них були продані у Німеччині.

Гендиректора автоконцерну  VW Матіаса Мюллера було викликано до міністерства у четвер.

Зазначені моделі Audi зі  стандартами викидів євро-5 викидають майже вдвічі більше газів, ніж встановлено законом.

Німецький Мінтранс дав Audi час до 12 червня для розробки та подання плану вирішення проблеми.

В Audi повідомили, що оновлення програмного забезпечення почнеться в липні.

Як повідомлялось, у травні у Volkswagen оголосили про відкликання 14 000 автомобілів моделей Audi A4, A5, A6 I Q5 з Росії через технічні несправності.

Нагадаємо, Volkswagen зобов’язався сплатити $4,3 млрд штрафу за навмисне оснащення своїх автомобілів дизельним двигуном із програмним забезпеченням для заниження показників вихлопних газів під час проходження екологічних тестів.

Крім того, німецький авто концерн погодився витратити $2 млрд на покращення інфраструктури екологічних транспортних засобів, зокрема будуватиме «високошвидкісну» мережу із 200 станцій постійної напруги. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло