Італійці планують відкрити на Львівщині агропромислове підприємство

Італійці планують відкрити на Львівщині агропромислове підприємство

Для вирощування луб’яних культур інвестори задіють 2000 га

У Радехівському районі Львівщини невдовзі планують заснувати українсько-італійське підприємство Hemplus, яке займатиметься вирощуванням та переробкою луб’яних культур.

Загальний обсяг інвестицій – 15 млн євро, повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Про це перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав Замлинський домовився під час зустрічі з президентом компанії PV Services Srl. Мікеле Джакалоне.

Італійські гості після попередньої аналогічної зустрічі у листопаді минулого року вивчили ринок Львівщини та сформували бізнес-план.

Для вирощування луб’яних культур інвестори задіють 2000 га землі у Радехівському районі. Рослини використовуватимуть у фармацевтичній, парфумерній галузях, для виробництва тканини, утеплювальних матеріалів, а також продуктів харчування.

Нагадаємо, 1 червня Європарламент підтримав пропозицію Єврокомісії про збільшення тарифних квот на мед, кукурудзу, ячмінь, овес, крупи і оброблене зерно, а також виноградний сік з України.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло