Омелян очікує на відставку глави «Укрзалізниці»

Омелян очікує на відставку глави «Укрзалізниці»

Контракт з Войцехом Бальчуном закінчився 5 червня

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян сподівається, що Кабінет міністрів на засіданні в середу, 7 червня, вирішить питання щодо подальшого перебування Войцеха Бальчуна на посаді глави «Укрзалізниці», повідомляє «Інтерфакс»

Про це міністр сказав під час презентації дослідження порталу «Центр транспортних стратегій» щодо корупції в транспортній сфері в Американській торговельній палаті в Києві у вівторок, 6 червня.

«Контракт з Бальчуном закінчився 5 червня. Думаю, уряд завтра розгляне це питання, і той буде відправлений у відставку», – спрогнозував міністр.

Як повідомлялося, 11 квітня 2017 року Омелян заявив, що керівництво «Укрзалізниці» не відповідає потребам України і має бути звільнено. За його словами, рішення проблем «Укрзалізниці» вимагає кадрових рішень з боку Кабінету міністрів.

Те, що питання щодо подальшої роботи або відставки глави «Укрзалізниці» Войцеха Бальчуна, контракт з яким закінчився вчора, 5 червня, буде вирішувати Кабінет міністрів, підтвердив глава наглядової ради УЗ, перший заступник міністра інфраструктури України Євген Кравцов.

«Згідно з чинною нормативно-правовою базою, це питання відноситься виключно до компетенції уряду», – констатував він.

Окрім цього, Володимир Омелян також відзначив у спілкуванні с пресою, що підтримує ідею обмеження автобусного і залізничного сполучення з Російською Федерацією і встановлення візового режиму між обома країнами.

«Як громадянин України я підтримую цю ідею», – сказав він журналістам.

На запитання, чи буде він особисто ініціювати таке рішення, Омелян відповів, що це «питання до уряду».

Зазначимо, 25 квітня Войцех Бальчун оприлюднив звіт роботи «Укрзалізниці» за I квартал 2017 року. У повідомленні наголошувалося, що показники І кварталу 2017 року свідчать про покращення фінансово-економічних результатів «Укрзалізниці». Так, дохід компанії збільшено на 1,8 млрд грн (10%) і досягнуто показника 18,9 млрд грн. Загальні витрати зменшено на 0,6 млрд грн (3,3%). А ось витрати від перевезень зросли до 2,0 млрд грн (14,8%) і склали 15,5 млрд грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло