Сбербанк оцінили у $140 млн

Сбербанк оцінили у $140 млн

Претендент на купівлю вважає цю угоду прекрасною інвестиційною можливістю

Сбербанк оцінили у $140 млн
Фото УНIАН

Білоруський претендент на купівлю української дочки російського Сбербанку бізнесмен Віктор Прокопеня оцінює її чисті активи в $140 млн. Про це він заявив в інтерв'ю Delo.UA.

«Чисті активи Сбербанку України сьогодні $140 млн, а не $235-470 млн», – сказав Прокопеня.

Прокопеня пояснив, що веде переговори зі Сбербанком тому, що вважає це прекрасною інвестиційною можливістю.

Прокопеня зазначив, що його заявка не пов'язана із заявкою Гусельникова і Гуцерієва, рівно як і з іншими заявками, які можуть зараз знаходитися в НБУ. Наразі основний фокус білоруського бізнесмена на отриманні дозволів регуляторів.

Раніше повідомлялося, що Прокопеня подав заявку на узгодження угоди з купівлі української дочки «Сбербанку Росії».

У кінці березня 2017 року найбільший російський державний банк – ПАТ «Сбербанк Росії» – оголосив про продаж своєї української дочірньої компанії, покупцем виступить консорціум інвесторів.

Очікувалося, що угода буде закрита до кінця першого півріччя 2017 року, до складу консорціуму інвесторів увійдуть латвійський AS Norvik Banka і неназваної білоруська приватна компанія.

Пізніше латвійський банк уточнив, що другим учасником консорціуму стала приватна білоруська компанія, що належить громадянинові Великобританії Саїду Гуцерієву – це син російського бізнесмена Михайла Гуцерієва, що має власний бізнес в Білорусі і пов'язаного загальними проектами в IT з Віктором Прокопенею.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло