ЦРУ США виключає імовірність початку ядерної війни

ЦРУ США виключає імовірність початку ядерної війни

Розвідка не має даних, які б підтвердили скорий початок ракетної атаки Пхеньяну

ЦРУ США виключає імовірність початку ядерної війни
Фото Shutterstock

Директор ЦРУ США Майк Помпео заявив, що на фоні наростаючого конфлікту між Сполученими Штатами та КНДР, розвідка виключає можливість початку ядернох війни. Про це він повідомив під час інтерв’ю телеканалу Fox News.

«Я не маю даних, які б вказували на те, що ми стоїмо на порозі ядерної війни», – сказав він.

Окрім того, Помпео високо оцінив зусилля посла США в ООН Ніккі Гейлі та держсекретаря Рекса Тіллерсона, які спромоглись змусити Китай та Росію приєднатись до одноголосного голосування щодо введення нових посилених санкцій стосовно Північної Кореї.

Помпео сказав: «Президент дав зрозуміти режиму КНДР якою буде відповідь Америки. Ми маємо надію, що лідер країни зрозуміє [зауваження Трампа] так, як це потрібно, і ми зможемо забрати ядерну зброю з півострова».

Нагадаємо, конфлікт між США та КНДР розгорівся з новою силою після випробувальних запусків Північною Кореєю двох балістичних ракет середньої дальності, які за оцінками експертів, можуть сягнути берегів Америки.

Президент США Дональд Трамп попередив КНДР, що США відповідатимуть на загрозу небаченим досі «вогнем та люттю». Лідер КНДР, в свою чергу, пригрозив ядерним ударом по військовій базі Сполучених Штатів, яка знаходиться на острові Гуам.

Місцева влада Гуаму вже розробила та розповсюдила рекомендації для населення щодо дій під час ядерного удару. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло