У липні зросло виробництво українських споживчих товарів
Динаміка промвиробництва залишається у межах очікувань

У липні спостерігалося зростання виробництва інвестиційних товарів – на 9,5%, споживчих товарів тривалого використання – на 6% та споживчих товарів короткострокового використання – на 1,3%, в машинобудуванні – на 9,1%, виробництві меблів, ремонті і монтажі машин і устаткування – на 1,9%, виробництві будматеріалів – на 4,8%.
Про це повідомляє Урядовий портал.
«Такі показники обумовлені високим інвестиційним попитом, як внутрішнім – з боку суміжних галузей (будівництво, харчова промисловість, сільське господарство), так і зовнішнім, зокрема зростанням обсягів експорту», – вважають у Мінекономрозвитку.
У повідомленні зазначається, що значне зростання у хімічному виробництві (на 26,7%) обумовлене передусім відновленням роботи низки підприємств галузі.
У виробництві харчових продуктів (зростання на 0,4%) – найбільше зросли виробництво соняшникової олії через високу сировинну базу та високий попит на світових ринках, м’яса птиці, а додатковим фактором виступив внутрішній споживчий попит.
На противагу позитивній динаміці у галузі виробництва вище зазначених товарів, у липні спостерігалося зниження показників промислового виробництва. Показник знизився на 2,6% в порівнянні з аналогічним місяцем 2016 року, тоді як в червні зростання становило 3,8%, а в травні – 1,2%.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].