У липні зросло виробництво українських споживчих товарів

У липні зросло виробництво українських споживчих товарів

Динаміка промвиробництва залишається у межах очікувань

У липні зросло виробництво українських споживчих товарів
Фото Shutterstock

У липні спостерігалося зростання виробництва інвестиційних товарів – на 9,5%, споживчих товарів тривалого використання – на 6% та споживчих товарів короткострокового використання – на 1,3%, в машинобудуванні – на 9,1%, виробництві меблів, ремонті і монтажі машин і устаткування  – на 1,9%, виробництві будматеріалів – на 4,8%.

Про це повідомляє Урядовий портал.

«Такі показники обумовлені високим інвестиційним попитом, як внутрішнім – з боку суміжних галузей (будівництво, харчова промисловість, сільське господарство), так і зовнішнім, зокрема зростанням обсягів експорту», – вважають у Мінекономрозвитку.

У повідомленні зазначається, що значне зростання у хімічному виробництві (на 26,7%) обумовлене передусім відновленням роботи низки підприємств галузі.

У виробництві харчових продуктів (зростання на 0,4%) – найбільше зросли виробництво соняшникової олії через високу сировинну базу та високий попит на світових ринках, м’яса птиці, а додатковим фактором виступив внутрішній споживчий попит.

На противагу позитивній динаміці у галузі виробництва вище зазначених товарів, у липні  спостерігалося зниження показників промислового виробництва. Показник знизився на 2,6% в порівнянні з аналогічним місяцем 2016 року, тоді як в червні зростання становило 3,8%, а в травні – 1,2%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло